2733
2739
عنوان

بعد از سقط؟

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 85 پست
آخه انگار نوشته بودید درباره ی یائسگی ؟

اهان.هنوز نرفتم دکتر ک....خرداد وقت دارم برم ببینم چی میگه

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
اهان.هنوز نرفتم دکتر ک....خرداد وقت دارم برم ببینم چی میگه

خوب الان که پریود میشید که خوبه پس جای نگرانی نیست 

یه دکتر هم هست بیوس هم مامایی خونده هم طب سنتی ،من اینش رو میدونم تهران و قم هستش ،و قم مطب داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم الان یعنی بارداری؟

عزیزم چ علایمی داشتی وقتی جنین قلب نداشت خودش سقط شد؟

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
2742
نه گلم پوچ نبود ،به علت غلظت خون،بارداری بعدیم باید آنوکسپارین تزریق کنم

یعنی قلبش تشکیل شد و بعد ایست قلبی بود 

آخه من این هفته رفتم قلبش میزد ولی نگفت چقدر ،هفته بعدش رفتم گفت قلبش نمی زنه 

گرونه هزینش ؟

شوهرتون هم آزمایش داد ؟

می دونید چیه  آخه میدونین چیه من تو بارداری تیروئیدم 4.9و 5.7شد ،بعد قرص میخوردم بعد از اینکه ...

من نه سابقه ی تیروئید دارم ن هیچی حتی ماه قبل بارداریم سونوی تیروئید دادم نداشتم ولی رو بارداریم کم کاری تیروئید گرفتم ضرر داره واس جنین؟

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
یعنی قلبش تشکیل شد و بعد ایست قلبی بود  آخه من این هفته رفتم قلبش میزد ولی نگفت چقدر ،هفته بعد ...

من افتادم به لک و خونریزی و بدون داروخودبخود سقط شد،هفته قبلش سونو بودم قلب داشت ضربان هم داشت،من بهمن ۹۶آزمایش که دکتر برام انجام داد هزینش شدهشتصدوخورده ای که فهمیدم مشکل انعقاد خون دارم الان دیگه نمی‌دونم چقدر هزینش 

2740
من افتادم به لک و خونریزی و بدون داروخودبخود سقط شد،هفته قبلش سونو بودم قلب داشت ضربان هم داشت،من به ...

آخ منم همین طور دقیقا ،اما اون موقع که لک میدیدم قلب میزد

من یه روز رفتم بازار خیلی پله بالا و پایین رفتم اما آروم وبعدش خیاطی کردم از فرداش لک دیدم ،آنقدر ناراحت شدم گفتم شاید برای اون بوده 

من هفت هفته رفتم سونوگرافی گفت ایست قلبی ،منم قرص نخوردم دیدم لک میبینم ،نه هفته سقط کردم 

شما بقایا نداشتید ؟

شما بعدش باردار شدید باز ؟

آخ منم همین طور دقیقا ،اما اون موقع که لک میدیدم قلب میزد من یه روز رفتم بازار خیلی پله بالا و پایی ...

نه هنوز باردار نشدم،دو ماه اقدام هستم دعا کن خدا بهم ی نی نی سالم و صالح بده و بارداریم بدون درد سر باشه

نه قرص بخورید میگن اشکال نداره  چون منم تو بارداری کم کاری گرفتم

اها مرسی عزیزم

نه هنوز باردار نشدم،دو ماه اقدام هستم دعا کن خدا بهم ی نی نی سالم و صالح بده و بارداریم بدون درد سر ...

ان شاءالله حتما ان شاءالله اگه قابل باشم 

شما دوباره باز همه ی آزمایش هارو دادید ؟دندان پزشکی و اینا ؟

چند وقت بعد سقط دارید اقدام میکنید ؟

ان شاءالله باردارشدید بگید و به سلامت دنیا اومد ان شاءالله که حکمت خدا هست که به زودی باردار بشید و سالم صالح بغلش کنید 

2706