2737
2739
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1037413 بازدید | 16416 پست

گلمهرجون عزیزم عجول نباش صبر کن خانومی 

خیلی زوده بخوای نتیجه بگیری ب این زودی 

باید زمان بگذره فقط زمان

قوی باش 

محکم باش 

این یه امتحان خیلی سخته ولی تو داری پیروز میشی اگه توکل کنی و ناامید نشی 

تشنج هم طبیعیه . نمیخوام بترسونمت اما گلم دخترت با معجزه برگشت وگرنه شدت اون ضربه..... 

پس خدایی ک معجزه گره و دخترتو دوباره بهت داده میتونه کمکت کنه که تحمل کنی پس تحمل کن 

برو خونه حمام کن . غذا بخور یه کم بخواب لباستو عوض کن 

خدا بزرگه درست میشه صبرصبرصبر فقط همین 

تو این فاصله لطفا خودتو داغون نکن همسرت گناه داره غصه دخترت ی طرف اب شدن تو هم یه طرف رحم کن ب بقیه 

کاش بتونی بری دخترتو لمس کنی 

دستاشو بگیر صورتشو ببوس براش حرف بزن یه چیززی رو ک خیلی دوس داره اسمشو بیار بگو زود خوب شو 

خیلی موثره 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
دکتر میگم چطوره  میگه مخچه اسیب دیده  که همون همش مشکله

توكلت به خدا باشه عزيزم ، دكتر مثل بقيه انسان و در حد علم و تجربه ميگه .

انشالله خدا خودش صحيح و سالم برات حفظ ميكنه فرشتت رو عزيزم 😘😘

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌻🌺🌹

(    )
2731
😒😒😒😒😒😒😒😒

بگم خیلی خوب؟ اخه تخمه ؟

اکی عیب نداره عزیزم😊

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
گلمهر عزیزم امروز شله زرد نذری درست کردم  برای همه گرفتاره و مریضا مخصوصا گل دختر نازت خیلی دع ...

احسنت التماس دعا

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
خدا هر چه زودتر شفا بده  خیلی دعا کردم سر نذری

چ خوش قلبی مهربون..انشالله هم یاسمین زودتر خوب بشه هم گره از کار خودت واشه

نی نی قشنگم تو هشت هفته و 4 روز قلبش وایساد..میشه واسه دوباره مامان شدنم صلوات بفرستین..حاجت روا باشین

١٠٠ تا صلوات ديگه براي بهبود ياسمين عزيز انشالله زود زود خوب بشه گل دخترت😍❤️

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊
2740
بچه ها اخرین خبر صفحه ی چند هست؟

۴۰۵و ۴۰۶ و۴۰۷

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
به کل ناامید شدم

گلمهر مگه بی کس و غریبی!!!

تو تنها نیستی 

ما همه ی مامان های نی نی سایت کنارتیم

خودتو نباز 

ما همگی برات داریم  دعا میکنیم 

ان شاءالله دوباره دخترتو شاد . سرحال بغل میگیری 

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️

ناامیدی بده دلی که ناامیده خونه شیطونه امید داشته باش ان شالله بحق این روز عزیز وصاحب امروز خوب میشه مخچش خوب بشه تشنجش حل میشه والله نارحت شدم تشنجو گفتی اومدم بگی خوب شده حیف بچم سختی میکشه ان شاالله خوب بشه قطعا خوب میشه توکل برخدا بنداز تو دامن خدا خودش حل میکنه 

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
واقعا دیگه خستم خدایا  

خانم گلمهر برای تشنج بعد ضربه نگران نباش احتمالا داروشو طولانی مدت باید مصرف کنه ب مثلا ۲ یا ۳ سال یا بیشتر بر اساس شدت ضربه برادر شوهر من ۴ سالگی از روی موتور میوفته و به خاطر همین تشنج تا ۲۰ سالگی داذو میخورد خداروشکر ۲۰ سالگی داروش قطع شد و کاملا سالمه الان ۲۵ سالشه

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید