2737
2739
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1037412 بازدید | 16416 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر گفت تشنج که میکنه به خاطر ضربه  واقعا اینو کجای دلم بزارم

گلمهر جان توکلت بخدا باشه مگه تا اینجا رو خدا همراهت نبوده مگه خودش کمکت نکرده ؟ پس بسپر ب خودش شما ک دست رو دست نذاشتید تا جایی ک میتونی تلاشتو انجام میدی باقیشم بسپر به خدا خیالت راحت باشه عزیزدلم ❤

و اما در عالم رازیست ک جز به بهای خون فاش نگردد 
واقعا دیگه خستم خدایا 

عزیزم سلام.پست گداشتم ندیدی

دختر منم دوماه بینارستان بود بدو تولد.دوبار هم گفتن که نمیمونه.هی اونجا خوب میشددبد میشد

اخرا عالی بود  ومن پر امید که رفتم دیدم بدحالتر شده.لوله از بینی و کلا داغون باز نامید نشدم.ضربانش ضعیف.عفونت همه چییی...ولی به لطف خدا و بقول پرستارا با معجزه حالش خوب شد و اومد.الانم شکر خدا نزدیک 4سالش.ماشالله قوی و زرنگ و زبل

دخترا مقاومترن همیشه.مطمعن باش دخترتم بزودی بهبودی کامل میگیره...

مامان دوقلوهای ناز و ی دختر گل زیبا.
2728
بچه ها دیگه واقعا دارم کم میارم  خسته شدم  رفتم یاسمینو دیدم بی حال افتاده بود  دک ...

میدونم خیلی سخته عزیزم

ولی تشنج با دارو کنترل میشه و بعد از چند وقت هم زیر نظر دکتر ، داروش رو کم و قطع میکنن

بچه ها دیگه واقعا دارم کم میارم  خسته شدم  رفتم یاسمینو دیدم بی حال افتاده بود  دک ...

عزیزم داروهای دختر منم عوض میکردن مدام

بخودت برس انشاله میاد خونه باید ی مادر قوی باشی اینجوری که نمیتونی بهش برسی

مامان دوقلوهای ناز و ی دختر گل زیبا.

انقد دلم روشنه که مطمینم خیلی زود حالش خوبتر ازهمیشه میشه انقد خوشحال شدم اومدم تاپیکتو دیدم که پرشده از حال خوب ودعا وخوشحالی و... این همه انرژی مثبت همشون دست به دست هم میدن وحال کوچولوت به زودی خوب میشه ومیرین خونه مثل قبل باوجودش حال میکنی ومیای ازشیرین زبونیاش میگی میدونم.من ازته دل دعاکردم وقتی اومدی وخبر دادی مدام بغض داشتم وگریم میگرفت به هرکی دوروبرم بود میگفتم دعاکنن واقعا خودت چی کشیدی این چندوقت وحشتناکه تصور1لحظش آدمو نابودمیکنه خدارو هزاربارشکرمیکنم که فرشته نآزت خاله هاشو نا امید نکرد مامانشو خوشحال کرد برگشته که سالهای سال کنارخانوادش باحال خوب زندگی کنه انشالله به حق برکت این ماه عزیزوبه حق 6ماهه امام حسین

درتاریخ 1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد 1صلوات مهمونم کن حاجت روابشی انشالله🙏
واقعا دیگه خستم خدایا 

گل مهر جان تشنج به خاطر ضربه طبیعی هست. من خودم تو بچگی از بغل مامانم افتادم پایین و تشنج کردم تا شش سالگی قرص میخوردم. ولی ماشالله الان زبر و زرنگ و باهوش!!!! هستم در خدمتتون. خودمم ارشد دارم. حالا هی به شوخی به بقیه یه موقع هایی میگفتم من تشنج نمیکردم چقدر باهوش میشدم!!! البته شوخی کردم ولی واقعا از نظر هوشی و استعدادی هیچ مشکلی نداشتم و ندارم و تو همه مقاطع تحصیلی رتبه اول بودم. اصلا نگران نباش. حتما حتما یاسمین جونت به همین زودی زود میاد بغلت. ما هم اگه لایق باشیم براش دعا میکنیم.

* اِلٰهی وَ رَبّی من لی غیرک*
2738
تشنج چیزی نیست عزیزم دیگه ضربه به اون سختی تحمل کرده ماشالا دیگه تشنج که مهم نیست .این دکتراهم عوض ر ...

رفتم بالای سرش 

یهو پرستاره گفت یکبار تشنج کرده امروز که دکتر فنوبار براش تجویز کرده 

خب خواب الودگی شدیدم میاره

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
گل مهر جان تشنج به خاطر ضربه طبیعی هست. من خودم تو بچگی از بغل مامانم افتادم پایین و تشنج کردم تا شش ...

ممنون عزیزم 

والله پرستاره انگار خوش خبری میخواست بده 

گل مهر جان تشنج به خاطر ضربه طبیعی هست. من خودم تو بچگی از بغل مامانم افتادم پایین و تشنج کردم تا شش ...

یکبار چیزی نیست 

ولی یاسمین به خاطر ضربه زیاد براش پیش میاد 

دارو زیاد بهش میزنن ولی هنوز مهار نشده