2737
2739
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1037412 بازدید | 16416 پست
یاسمینو دیدم  صداش زدم حس کردم چشماشو باز کرد یه خورده گریه کرد

عزیزم شکر انشالله ب حق شادی امشب اهل بیت 

شادی ب دلت برگرده، امشب تولد کریم اهل بیته از صمیم قلبم دعا میکنم خنده رو لبای خودتو ودخترت بشینه ب کرم امام حسن انشالله 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دست شوهرت اونجا چکار میکرده 

فکر بد نکن از دلهره دستشو گذاشته بود

تاپیک جریان نی نی دار شدنمو بخون

اون شب خیلی شب خاصی بود همش نکران بودیم 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2728
اوه عاشق اینجور تاپیکام الان میرم میخونم 

قربونت برم 

زیادم طولانی نیست حوصلت سر بره دو صفحه هستش

مرسی گلم وقت میزاری 😘😘

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

یاسمین که دیگه افتاده رو غلطک سلامتی 

خدا رو شکر 

اما خود مادر یاسمین خسته شده 

روح و روانش جسمش 

اذیت شده 

برا همین با کوچکترین مسئله 

مثلا میگن تب کرده 

نا امید میشه 

گلمهر بانو شما خسته ای 

توانتو از دست دادی سعی کن یه جورایی استراحتتو بیشتر کنی 

مخصوصا دوش گرفتن خیلی کمکت میکنه و ریلکس میشی 

یاسمین خوب شده 

فارس. وراوی...❤❤❤
2738
نذاشتن برم داخل

سلام گلمهر جان یکی از آشناهامون به خاطر تصادف 27 روز تو کما بود وقتی به هوش اومد نمیتونست درست راه بره وحرف بزنه ولی بعد از 2،3 ماه خوب شد ان شااله دختر گلت زودتر خوب میشه

دوستای مهربونم لطف کنید برای سلامتی کامل مادرم یه صلوات بفرستین،خدایا هممونو عاقبت به خیر کن

گلمهر خانوم سلام

دخملک نازمون گفتاردرمانی میکنه الهی خدا نگهدارش بشه روند گفتار درمانی یعنی اینکه اینقدر خوب شده که میخوان باهاش حرف بزنن و حرف بزنه فسقلی جون. خداروشکر. 

خواهر خوبم استرس نگیر و نداشته باش یه دنیا دعا پشت سرت هست. قوی باش مث یاسمین بانو. دخترت ماشالا ماشالا قویه مث مامانش میمونه

تشنج خیلی مورد حادی نیست نگران نباش. به خودت مسلط باش و امیدوار به لطف و عنایت خدا.

انشالله از امروز روز میلاد امام حسن علیه السلام تا شب قدر پرونده سلامتی و تندرستی دخترت رو میگیری و میرید خونه و کنار هم هستید. 

حافظ میگه:

چه مبارک سحری بود و چه فرخنده شبی

آن شب قدر که این تازه براتم دادند 

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل الفرجهم.

بهار که بیاد تو هم با اولین شکوفه های بهاری میای🤰
دکتر میگم چطوره  میگه مخچه اسیب دیده  که همون همش مشکله

خودخوری‌نکن درست میشه همش‌میگذره بعد از ثابت شدن حالش تشنجم از بین میره شاید یه دارو هایی هم خب‌بعدا باید بهش بدید صد در صد رسیدگی هایی میخواد ولی خدارو شکر پیشته خدا بهت دوباره بخشیدش با رسیدگی‌و صبر و امید درست میشه 

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
وای بچه ها فکر کنم یاسمین عمل ترمیمی بخواد  یکی که تو اتاق بوده از مادرا  میگه داشتن دکت ...

اخی عزیز دلمممم😢😢

گل مهر عزیزم دختر من خیلی زود و با وزن کم و مشکلاتی بدنیا اومده بود زیر اکسیژن و ... خلاصه این بچه هر روز وزنش کمتر میشد و توان تحمل چند قطره شیرم نداشت دکتر بهم‌مبگفت دستاتو خوب بشور بعد اروم دست بکش به پاهاش دیدن داره تاثیر میذاره میذاشتنش مثل بچه کانگارو توی لباسم اینجوری کم کم جون گرفت و انگار امید واسه زنده موندن پیدا کرد سوراخ قلبش ترمیم شد چشماش باز شد دیگه شیر میخوردالبته گاواژ میکردن یک ماه ولی دیگه بالا نمیاورد.

خلاصه خیلی تاثیر داشت تو روند بهبودش تو هم اگه میتونی سعی کن تماس پوستی زیادی باهاش بر قرار کنی شاید تو روند بهبودش موثر باشه.

ان شالله بزودی صحیح و سالم برش میداری میبریش خونه.