2737
2734
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1037723 بازدید | 16416 پست
خیلی سخته  خدا برا هیچ مادری نخواد  بچه ایکه 19 ماهشه با ذوقو شوق همه مراحلو پشت سر گذاش ...

سلام گل مهر جان.  برادرشوهر من۲۰سالش بود تصادف کرد خیلی ضربه بدی به سرش خورد خونریزی مغزی کرد سریع عملش کردن نزدیک یک ماه تو کما بود دکترا هیچ امیدی بهش نداشتن بعد به هوش اومد مثل نوزاد حرف نمیزد راه نمیرفت کم کم بهتر شد تعادل نداشت زود عصبی میشد فحش میداد میزد نزدیک دو سه ماه شد خوب خوب شد الان چندسال گذشته  دختر شما که کوچیکه زود بدنش بازسازی  میکنه  سخت ترین مرحله روگذرونده به خدا توکل کن  ان شاالله زود زود خوب میشه میبریش خونه

این همه آدم رفتند و نیامده اند؛ و فقط یک نفر است که رفت و هنوز هم در تاریخ دارند میگویند:‏ نیامد نیامد😭😭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام گل مهر جان.  برادرشوهر من۲۰سالش بود تصادف کرد خیلی ضربه بدی به سرش خورد خونریزی مغزی کرد س ...

وای راست میگی 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
یاسمینو دیدم  صداش زدم حس کردم چشماشو باز کرد یه خورده گریه کرد

الهی عزیزم😘😘😘

از ذوق و خوشحالی زیاد چشمام پر از اشک شد😍😍😍

ان شاء الله بسلامتی مرخص بشه و بره خونه با اسباب بازیاش بازی کنه😍😍😍😍

2731
اخه جواب درست نمیدن  امروز میگم اقای دکتر هوشیاریش چقدره  میگه میبینی که هوشیاره  ...

گلمهر عزیز خداروشکر خیلی خوشحال شدم برا بهبودی دختر گلت و آرامش خودت 

من این حال رو سر دختر ۲۵ روزه خودم تجربهدکردم کاملا درک میکنم 

یبارم سر یه پسر بچه ۸ساله که خودم مقصر بودم و شبانه روز بیتاب و توان شده بودم 

من برا اون پسربچه قربونی نذر کردم وقتی بیمارستان بود ادا کردم تا بهوش بیاد خداروشکر حالش خوب شد 

اول بیمارستان رسول اکرم بود بعد به درخواست پدرش بردنش بیمارستان پاستور نو خیلی زود خوب شد 

امیدت بخدا باشه عزیزم

من دخترم رو بعد از بهبودش بردم پیش یه دکتری تو خ شریعتی متخصص مغز اعصاب اسمش رو دقیق یادم نیست ولی حتما از شوهرم میپرسم بهت میگم خیلی دقیقه و برای همیشه خیالت راحت میشه اصلا نگران نباش

من هروز برا دخترت صلوات میفرستم زود زود میاد بغلت گلم🤲🤲🤲🤲ایشالا همیشه سلامت باشید

وای بچه ها فکر کنم یاسمین عمل ترمیمی بخواد 

یکی که تو اتاق بوده از مادرا 

میگه داشتن دکترا با هم حرف میزدن میگفتن عمل ترمیمی شاید بخواد 

میگفت داشتن گفتار درمانی باهاش کار میکردن 

وای راست میگی 

گلمهرجان اون پسر۸ساله خیلی حالش بدتر اون یکماه کما بود که خوب شد الان کلاس پنجم هست اصلا نترس نگران نباش خدا بچه هارو دوست داره 

بدن بچه ها زودتر از بزرگتر ها خوب میشه

دختر خودمم تو سرش خون لخته شده بود که خوب شد اصلا نگران نباش 

من خودم انقد بغض و گریه کشیدم حرف هیچکس رو باور نمیکردم ولی الان که خودم تجربه کردم میگم خدایی که دخترت رو بهت داده خودش حافظ و نگهدارشونه مطمئن باش

2740
گلمهر عزیز خداروشکر خیلی خوشحال شدم برا بهبودی دختر گلت و آرامش خودت  من این حال رو سر دختر ۲۵ ...

ممنون عزیزم خدا سلامتی بده بهتون

وای بچه ها فکر کنم یاسمین عمل ترمیمی بخواد  یکی که تو اتاق بوده از مادرا  میگه داشتن دکت ...

نگرانش نباش برای بخیه هاش که قبلا هم گفتی؟ مطمئن باش هیچیش نیست خود دکتر میاد برات میگه حتما

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
2706