2737
2734
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1037412 بازدید | 16416 پست
خوندم عزیزم ایشالا ۱۲۰ سال زیر سایه پدر مادرش شاد و سلامت زندگی کنه عزیزم 

لطف کردی عزیزم 

سلامت باشی به همچنین 🙏🏻😘😘😍

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلمهر جان خداروشکر دخترت بهوش اومده اصلش بهوش اومدنش بود که خداروشکر دخترکوچولوت قوی بود ومقاومت کرد نگران نباش موج منفی نفرست به چیز بد فکر نکن تا برات خوبی بیاد من خودم یه دختر 18ماهه دارم هرلحظه خودمو جات میذاشتم باتمام وجودم غصه میخوردم وتورو درکت میکردم ازت خواهش میکنم به خودت برس غذای خوب بخور میدونم سخته ولی سعیتو بکن چون این انرژی های مثبت به دخترتم منتقل میشه

سحر وافطار وتوی نماز شب خیلییییییی زیاد دخترتو دعا کردم خیلی از خدا خواستم بهت نظر کنه وهمچنین زیاد واسه خودت سوره ولعصر رو خوندم که بهت ارامش وصبر عنایت کنه تا قوی باشی واسه رسیدگی به دخترت

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

گلمهر بیا یکم دعوات کنم که سر عقل بیای 😡😡😡

دختر خوب انسان یه ظرفیت محدود و مشخص داره چرا بیش از توانت به خودت فشار میاری ؟ اینکه تو خودتو آزار بدی ، آیا یک سر سوزن در روند بهبودیِ دخترت تاثیر خواهد داشت ؟؟؟ 

اینکه خودت رو از بین ببری عایا در دراز مدت  به نفع دخترت خواهد بود یا ضررش ؟ 

نمیتونم نمیتونم که میگی یعنی چی ؟؟؟ اگر واقعا نمیتونی همونجا برو اورژانس بگو یه آرامبخش بهت تزریق کنن و بخواب ، مغزت خوابیده نمیتونه درست کار کنه نمیتونه اطلاعاتی که میگیری پردازش کنه ، از پا میافتی ها . 

شوهرت هم مثل تو الان داره غصه میخوره خواهشا دیگه غصه خودت رو به غصه و گرفتاری بقیه اضافه نکن . 

با تشکر عاقل باش

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
2731
گلمهر جان خداروشکر دخترت بهوش اومده اصلش بهوش اومدنش بود که خداروشکر دخترکوچولوت قوی بود ومقاومت کرد ...

دقیقا انرژی مثبت باید بفرسته براش.من دوماه مشت اتاق نورادان فقط دعا میکردم برای همه ادمای اون تو.تا دکترا و پرستاراش

چون میدونستم دخترم متوجه میشه

ولی خیلیا بودن پشت در همش لعن و نفرین میکردن پرستارا و دکترا رو.بنظرم انرژی منفی رو میدادن بچشون که متاسفانه یکی از همون مامانای فحاش بجش از دست رفت

گلهمر جان که مطمعنا خیلی گل و خانومه.ولی باید قوی باشه بره برسه به خودش و باامید و قدرت تمام و لبخند پشت درباشه تا گل دخترشم قوت بگیره از انرژی مادر گلش .خیلی تاثیر داره.خیالت راحت یاسمین جون کم کم میاد خونه 

مامان دوقلوهای ناز و ی دختر گل زیبا.
دکتر میگم چطوره  میگه مخچه اسیب دیده  که همون همش مشکله

همه چیز دست خداست عزیزم اون اولشم گفتی دکترا زیاد امید ندارن ولی چی شد خداروشکر دخترگلت به هوش اومد الانم بسپار به خدا خودش درستش میکنه عزیزم توکل کن

2740

اون داروهای آرامبخش رو باید براش استفاده کنن همونها در روند بهبود و بازسازی عضو آسیب دیده کمک می‌کنه 

دخترت باید در استراحت کامل باشه عزیزم . 

وقتی گفتی گفتار درمانی رو شروع کردن از خوشحالی اشک ریختم .😍😍

چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی ، به شکوفه ها ، به باران برسان سلام ما را ....

عزیزم ایششالااااااااخوب خوب میش نترس جاهای سختشوگذرونده ابنم زودتموم میش

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

گل مهر جونم 

تو دعاهام هستی

امیدت به خدا باشه  

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 

اگه میتونید پروندش  ببرید دکتر کاظم عباسیون یا دکتر خسرو پارسا ببینن. این دوتا دکتر بهترین دکترا و جراحای مغز و اعصاب ایرانن

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..
باشه عزیزم ۱۹ ادا میکنم که پاک باشم پای تقسیمش میخوام قند و هل ساییده بریزم بجوشونم تقسیم کنم

عزیزم نذرت قبول التماس دعا

این همه آدم رفتند و نیامده اند؛ و فقط یک نفر است که رفت و هنوز هم در تاریخ دارند میگویند:‏ نیامد نیامد😭😭
گلمهر بیا یکم دعوات کنم که سر عقل بیای 😡😡😡 دختر خوب انسان یه ظرفیت محدود و مشخص داره چرا بیش ...

اره کاش اطرافیان به زور یه تایمی ببرنش خونه دوش بگیر، غذا مقوی بخوره، یه چرت بزنه

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐