2733
2734
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1037412 بازدید | 16416 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بخاطر یاسمین هم که شده از نظر تغذیه بخودت برس 

حیف که ۲ هزار کیلومتر ازت دورم و گرنه بخدا  خودم واست غذا میاوردم تا جون بگیری 

هر وقت تایپک میزنم معنی اسم دخترمو میپرسن محیصا یعنی برگزیده. 

گلمهر جونم قوی باش عزیزم به حق امام حسن مجتبی که امشب شب تولدشه و شب عزیزیه یاسمین فاطمه عزیز زودتر کاملا سلامتیشو بدست میاره دوست خوبم من تو این چن وقته همش میومدم تا جویای احوال ناز دخترمون باشم عزیزم وبراش دعا کردم خدا بزرگه همه چی درست میشه 

💫 *در کنار ما زیباتر از همیشه بدرخشید* 💫هر آنچه از یک *فروشگاه آرایشی بهداشتی* نیاز دارید را به صورت *آنلاین* سفارش دهید 📱ما اینجا هستیم تا شمارا *بدون ویزیت* برای  رسیدگی بهتر *پوست و مو* 👩🏻‍🦰و *زیبا تر* شدن مشاوره دهیم*کیفیتی* که انتظارش رو *داری* 🤩با *قیمتی* که انتظارش رو *نداری*🤑*خریدت رو به تجربه ای خوب تبدیل میکنیم* 😌*زیبایی* تان را به رخ بکشیدچون *لایقش* هستید 😉
2728

واینکه من خیلی وقته که میام نی نی سایت ولی تازه عضو شدم قبلا فقط میخوندم ونظر نمیدادم 

💫 *در کنار ما زیباتر از همیشه بدرخشید* 💫هر آنچه از یک *فروشگاه آرایشی بهداشتی* نیاز دارید را به صورت *آنلاین* سفارش دهید 📱ما اینجا هستیم تا شمارا *بدون ویزیت* برای  رسیدگی بهتر *پوست و مو* 👩🏻‍🦰و *زیبا تر* شدن مشاوره دهیم*کیفیتی* که انتظارش رو *داری* 🤩با *قیمتی* که انتظارش رو *نداری*🤑*خریدت رو به تجربه ای خوب تبدیل میکنیم* 😌*زیبایی* تان را به رخ بکشیدچون *لایقش* هستید 😉

خيلي به ياد خودتو و گل دخترت هستم، قابل باشم براش دعا ميكنم سر افطار و سحر، خدا رو شكر كه بچه رو به بهبوديه، از بزرگي خدا غافل نشو عزيزم، ذكر يونسيه خيلي زياد بگو، خدا تو قران فرموده اگر يونس در دهان ماهي اين ذكر رو نميكفت نجات پيدا نميكرد ، 

لا اله الا انت ، سبحانك اني كنت من الظالمين 

وای عزیزم راست میگی 

گلمهر جان

خواهرزاده منم یه بار تشنج کرد در حدی دو سال قرص مصرف کرد ولی الان ۱۷ سالشه و جزء بهترین های منطقه تحصیلیش و قهرمان رشته های مختلف ورزشیه 

تشنج مورد حادی نیست

ای کاش تو ایران هم مثل خارج اجازه میدادن مادر بچه با بچه شب و روزش رو بگذرونه اون طفلک معصوم اگر مامانشو بیشتر حس کنه زودتر خوب میشه خب مامانشو نبینه حس نکنه معلومه غصه میخوره بیچاره بچکم 

امیدت به خدای مهربون 🤗🌷

بهار که بیاد تو هم با اولین شکوفه های بهاری میای🤰
2738

نمیدونم چی بگم فقط میدونم که یاسمین فوقالعاده هست دختر قوی هست 

گلمهر هم همینطور مادرقوی هست 

گلمهر عزیزم هر روز به یادتون هستم ایشالله هر چه زودتر بهبودی کامل پیدا میکنه 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

گلمهر عزیزم امروز شله زرد نذری درست کردم 

برای همه گرفتاره و مریضا مخصوصا گل دختر نازت خیلی دعا کردم 

اگه قابل باشم 

امیدوارم هر چه سریعتر خبر خوشحالی سلامتی فرشته نازتو بهمون بدی 

خداجونم همه رو مثل من به خواسته هاشون برسون 💘💗💋 ممنون که در مرداد 99 مجوز و مدرک مهمی که دنبالشیم رو بهمون دادی🤩💎🙏 بهترین روز زندگیم بود و همه خستگی هامون در رفت😇 خییییلی خوشحالممممم خدایا شکرت💕😍 

خدا هر چه زودتر شفا بده 

خیلی دعا کردم سر نذری 

خداجونم همه رو مثل من به خواسته هاشون برسون 💘💗💋 ممنون که در مرداد 99 مجوز و مدرک مهمی که دنبالشیم رو بهمون دادی🤩💎🙏 بهترین روز زندگیم بود و همه خستگی هامون در رفت😇 خییییلی خوشحالممممم خدایا شکرت💕😍 

گل مهر جان. منم پیگیر اوضاع دختر نازت هستم. از مولود امشب بخواه خیلی زودتر دختر صحیح و سالم برگرده خونه. ما هم دعاتون میکنیم

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"

گلمهر جون اصلا غصه نخور.من همییییشه برات دعا میکنم.هروقت یچه شیر میدم به یادتم.به خودت برس.یه چیزی بخور.یه کم استراحت کن.نزار خسته بشی که انرژی داشته باشی برا کوچولوت

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️
نمیدونم والله  تا این بچه یه ذره هوشیار میشه  داروی ضد تشنج قوی میزنن بهش  بعدم خو ...

عزیزم توی ضربه های به سر، حتی عمدا با داروهای خواب اور فرد رو توی خواب نگه میدادن که مغز در استراحت باشه که بتونه خودشو ترمیم کنه