2733
2739
عنوان

خانومای ورزشکار💗💗بیاید

130 بازدید | 21 پست

نظرتون درمورد بدنسازی چیه؟ کسی تجربه داره؟ من چربی سوزیم تموم شده حالا توی تثبیت هستم و میخام بدنم خوشگل بشه 2هفته است میرم بدنسازی نظرتون 💗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بدن سازی خوبه 

فقط دیگه نباید ترکش کنی 

بدن سازی بعد ترک فرم بدن و خیلی بهم میریزه 

و اینکه وقتی بدن سازی کار میکنی باید خیلی به تغذیت تمرکز کنی تا جواب بگیری برای فرم دهی خوب

فقط ورزش های هوازی هم این وسطا جا بده

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
2728
خوشبحالت، من هر کار میکنم نمیتونم از شر این چند کیلو اضافه وزن خلاص بشم، بدن خیلی شل هست....

ورزش داری؟

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
2740
بدن سازی خوبه  فقط دیگه نباید ترکش کنی  بدن سازی بعد ترک فرم بدن و خیلی بهم میریزه  ...

هوازی هم توش دارم هم دوچرخه هم تردمیل نمیخام ولش کنم البته اگه بارداری ناخواسته پیش نیاااداااد😶😶😶😶

نه، هر روز رژیم میگیرمو ول میکنم اصلا اراده ندارم...

خوب پس همینه 

رژیم نا درست داری که بدنت شل شده

باید کنار رژیم اصولی ورزش هم بکنی 

عزیزم یا رژیم بگیر یا کلا رهاش کن 

هی رژیم بگیری هی ولش کنی پدر بدنت در میاد

بدنسازي عاليه 🥰منم كار كردم البته من هم ايروبيك و بعدش بدنسازي كار ميكردم يادش بخير چربي بدنم رسيد ...

عزیزم زایمانت با این همه ورزش چطور بود ؟

بعد زایمانت چی ؟ بدنت چطور شد؟

٨ تير زايمانمه 

من زايمان سوم ميشم مربيم كه با هم در ارتباطيم قول داده فوق العاده راحت باشه 

نميدونم خودم خيلي از زايمان تجربه بدي دارم 

خدا بهم رحم كنه😢

البته يچيز ديگه تو زايمان دوم خيلي بهم كمك كرد

2706