1676
1605
عنوان

سکسکه زیاد جنین

341 بازدید | 46 پست

من هفته ۲۸هستم.یکی ازپسرام یک هفته ست ک شروع ب سکسکه کرده.اوایل تقریبا روزی یک بار بود ولی دیروز،سه یا چهاربارسکسکه کرد.طبیعیه؟

این هم نفسی،چ حس وحالی دارد.درپیکرمن چهارقلب❤❤❤❤دارد،ضربان.🙏... در دلم 💖کسانی 👶👶👶جای دارند که درتمام زندگی ام اکنون آنهارا حس میکنم💞 وبه خاطروجودشان باخداوند درخلقت شریک شده ام  🙏 ندیده دوستشان دارم  وعاشقانه منتظر حضورشان درآغوشم هستم...      (ممنون میشم،برای سلامتیشون دعا کنید🙏 )

من که باردار بودم دکتر بهم گفت طبيعيه

سه قلو بارداري?

از کجا مي دوني که هر بار فقط همون جنينتونه?

عزیزممممممممممممممممم سه قلو بارداری؟  

چشمانت آرزوست از سر نمیبرم , تورا ز خاطرم کسی نمی برد , به خاک خون کشیده ای , مرا ز من بریده ای مراااااااااا , به دل نشسته ای چه کردی با دلم , به گِل نشسته ای کنار ساحلم , به خاک خون کشیده ای , مرا ز من بریده ای مراااااااااا   

چجوری حس میکنی ک داخل شکمت سکسکه میکنه

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم مثل همه اول تیکر بارداری گذاشتم الان هم تیکر تولد یکسالگی دختره یکی یه دونم💚از خدا بابت  این هدیه الهی ممنونم 💚خوشبختی ینی خانوادت سالم و سلامت کنارت باشن💚💚💚💚💚M.P.E.M.D

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1660

عاشق همین حسیم که هیچوقت تجربش نکردم

اگه خدای دیروز وامروزم خدای فرداهم باشه که قطعاهست😍 مطمئنم منم مادر میشم😍🤗😘خدای من پیش پیش مرسی واسه هدیه قشنگت❤بی نهایت دوست دارم😊
ضربه های ریز یکنواخت ممتد

چ جالب 

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم مثل همه اول تیکر بارداری گذاشتم الان هم تیکر تولد یکسالگی دختره یکی یه دونم💚از خدا بابت  این هدیه الهی ممنونم 💚خوشبختی ینی خانوادت سالم و سلامت کنارت باشن💚💚💚💚💚M.P.E.M.D

استارتر حاضرم کله زندگیم رو بدم ولی الان مثل تو باشم خدا بچع هات برات حفظ کنه عزیزم ..چشم بد دور باشه ازشون انشالله

اگه خدای دیروز وامروزم خدای فرداهم باشه که قطعاهست😍 مطمئنم منم مادر میشم😍🤗😘خدای من پیش پیش مرسی واسه هدیه قشنگت❤بی نهایت دوست دارم😊
1668
من که باردار بودم دکتر بهم گفت طبيعيه سه قلو بارداري? از کجا مي دوني که هر بار فقط همون جنينتونه?

بله،کاملا جاهاشون مشخصه.سمت راست ی پسرمه.سمت چپ دخترمه وپایین پسربزرگمه ک سکسکه میکنه

این هم نفسی،چ حس وحالی دارد.درپیکرمن چهارقلب❤❤❤❤دارد،ضربان.🙏... در دلم 💖کسانی 👶👶👶جای دارند که درتمام زندگی ام اکنون آنهارا حس میکنم💞 وبه خاطروجودشان باخداوند درخلقت شریک شده ام  🙏 ندیده دوستشان دارم  وعاشقانه منتظر حضورشان درآغوشم هستم...      (ممنون میشم،برای سلامتیشون دعا کنید🙏 )
 استارتر حاضرم کله زندگیم رو بدم ولی الان مثل تو باشم خدا بچع هات برات حفظ کنه عزیزم ..چشم بد د ...

ان‌شالله بزودی دامنت سبز بشه🤗🤗🤗🤗

صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
عزیزممممممممممممممممم سه قلو بارداری؟    

بله،خیلی برای سلامتیشون وب موقع اومدنشون برام دعاکن.ان شاالله شماهم ب سلامتی بارتو زمین بذاری🙏

بله،کاملا جاهاشون مشخصه.سمت راست ی پسرمه.سمت چپ دخترمه وپایین پسربزرگمه ک سکسکه میکنه

اه؟؟یکیش شد دختر؟؟؟تو تاپیک اسمت بودم قبلا

به خانواده شوهرت اطلاع دادین؟؟

من نفضول نیستما کنجکاوم😂😂

ان‌شالله بزودی دامنت سبز بشه🤗🤗🤗🤗

هی خدا

انشالله 

ممنون عزیزم

چه باحال😍😍😍😍

حس چند تا باهم خیلی جالبه🤗🤗

یکی از فانتزی هام اینه برم ان تی بگن دوتا هستن🤣🤣🤣 

صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
چجوری حس میکنی ک داخل شکمت سکسکه میکنه

مثل ترکیدن حبابه،حرکات ریزه ولی ممتدومنظم حدود پنج تا هشت دقیقه طول میکشه😍

مطمئن باش امیدت رو از دست نده چند ماه اقدام کردی؟

شش سال

دو تا بارداری با ای وی اف و سقط

1645