2737
2739
عنوان

چیکار کنم شوهرمو مادر شوهرم پر میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 3629 بازدید | 140 پست

من‌ همیشه‌ توی‌  تاپیکام‌  همه‌ رو‌ به‌ صلح‌ و‌ آرامش‌ دعوت‌ میکردم‌  ولی‌ الآن‌   خیلی‌ سختم‌ بود‌ که‌ اینو‌  بگم‌                  خلاصه‌ بگم‌ زندگیتو‌  و‌ آیندتو‌ نابود‌ نکن‌   صد‌ در‌ صد‌ پشیمون‌ میشی‌    اگه‌ همسرت‌ میبینی‌ همراهت‌ نیست‌ تمومش‌ کن‌  

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم،، خیلی جدی بگو من برم سر کار ولت نمیکنم،، اما ممکنه نزاری برم سر کار نه بخاطر کار بخاطر اینکه پی میبرنگم فکرت کوتاهه،،،، بخاطر اینکه شابد فردا مادرت گفت،، زنو باید زد و بخاطر خیلی چیزها جدا میشم،،، خیلی جدی بایست بگو عشق و عاطفه رو بیخودی درگیر مسائل خاله زنکی نکن بود قرار نیست ک طرز تفکر تو مادرت ک مال جهل سال پیش یکی باش 

خوبه خداروشکر عقد که نیستی برو طرحت اونا بعد مدتی عادت میکنن

البته اونا تو خودشون کمبود میبینن که میخوان مانع پیشرفت تو بشن و شاید هم حسودی پس کوتاه نیا که خودتو بیچاره کردی

اگرم خواستی با این اقا عقد کنی جز شروط ضمن عقد حتما حق کارو بگیر

2742
شوهرت چیکارست؟؟

فعلا بیکار ولی ان شاء الله تا چند وقت دیگه ی کار براش اوکی میشه اونم کار آزاد

مهربونا میشه با قلب پاکتون 1 صلوات مهمونم کنید مسئله زندگیم حل شه ❤️❤️

عزیزم خب اینقدر زحمت کشیدی دکتر شدی اینده درخشان داری به خاطر هیچکسی دست از اهداف خودت نکش نه تنها ازت تشکر نمیشه بلکه بعدها ممکنه رفتارهایی ازش ببینی با خودت بگی من به خاطر این ادم درس و زندگیمو ول کردم.... تجربه اینو ثابت کرده عزیزم وقتی وارد زندگی مشترک بشی و دوران عشق و عاشقی تموم بشه اینقدر مشکلات تو زندکی میاد یکیش همین دخالت مادرشوهر مطمئن باش همین موضوع اسایشت رو میگیره باعث بحث و دعوا با شوهرت میشه اخرشم میگه میخواستی ازدواج نکنی.... عزیزم به خدا حیفی هیچکس تو دنیا ارزش اینو نداره که از خودت بگذری این یه روزی بهت ثابت میشه

2740
نامزدیم ما عقد موقع عروسی میکنیم

پس جدا شی که بهتره

اگه اونا واقعا دوستت داشتن این فکرا و این کارا رو نمیکردن

یا بشین با مادرشوهرت حرف بزن یا بیخیال این نامزدی شو عقدم که نیستی چه بهتر

مادرشوهرتوبشور

خیلی هااااررره بد دهن فحاش و غربتی آخرشم میشه گریه میکنه پسراشو محکوم میکنه 

مهربونا میشه با قلب پاکتون 1 صلوات مهمونم کنید مسئله زندگیم حل شه ❤️❤️
اونا نباشن هیچچچچ مشکلی نداریم باهم با نامزد قبلی هم کف بودیم ولی اصلا سازگاری نداشتیم

اونها هستن،،، چشمات باز کن،، کسی ک بگ مادرم میگ یعنی بچه ننه،،، اگ دوست داره،،، از موضع قدرت وارد شو،،، بگو چرا من باید تو زو ول کنم،،، مگ فکر میکنی الان خواستگار خوب ندارم،،، بنظرم تو بهتر از همه بودی،،، نخواه ک فکر کنم اشتباه کردم،، تازه تو نامزذی برا چی اجازه گرفتی 

بهش بگو اگه ترسِت اینه که من ولت کنم و برم، مطمئن باش با این رفتارت همینکارو میکنم... بگو تو از ترس از دست دادنم داری اذیتم میکنی و کاری میکنی که جدی جدی بیخیال این زندگی شم..هم با زور گفتن و محدود کردنت، هم اینکه چشمت به دهن بقیه‌ست که ببینی چی میگن.. اما من همچین آدمی نیستم، اگه تو زندگی با تو احساس راحتی کنم و شاد باشم، همه جوره باهات راه میام

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706