2752
2734
عنوان

چیکار کنم شوهرمو مادر شوهرم پر میکنه

3631 بازدید | 140 پست

از نظر تحصیلی از شوهرم خیلی بالاترم و اوایل هیچ مشکلی نبود تا اینکه برادر شوهرم مادر شوهرمو پر کرد ک این عروست دکتره پسرتو ول میکنه بعد ازون مادر شوهرم همش میگفت نامزدیتو بهم بزن شوهرم چندماه خونشون نرفت تا مادرش ساکت شد ولی دیگه مثل اوایل مادرش دوستم نداره اینهمه درس خوندم چند وقت دیگه درسم تمومه اینهمه مادر پدرم زحمت کشیدن ولی بخاطر مادرشوهرم شوهرم اجازه ی کار کردن و طرح رفتن بهم نمیده در صورتی ک قبلا توافق کرده بودیم اجازه داده بود الان میگه مادرم میگه بری سرکار درآمد دار شی هوایی میشی سر ه چیزی میخوای جدا بشی کلی حرف زدم باهاش حالا میگه کدوم یک از زنداداشای من سر کار میره.... زنداداشاش سواد درست حسابی ندارن حتی یکیشون در حد خوندن نوشتن چجوری راضیش کنم؟؟. 

مهربونا میشه با قلب پاکتون 1 صلوات مهمونم کنید مسئله زندگیم حل شه ❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شما اگه دکترا داری که نباید توسری خور باشی 

حتما دنبال کاربرو وکوتاه نیا 

منم ده سال پیش ارشدمو گرفتم شوهرکردم الانم یه زن خونه دارم با دوتا بچه که اصلا نمیتونم تکون بخورم الان ۳۳هستم دیگه بعد ۳۵ که نمیشه شاغلشد دیره اونموقع ۲۲سالم بود وضع جامعه وکار بهتربود ازالان 

به هیچ وجه کوتاه نیا چون بعدا مسلما پشیمون میشی 

برا اینه ک میگن زن و مرد باید هم کفو و هم شان هم باشن

اونا نباشن هیچچچچ مشکلی نداریم باهم با نامزد قبلی هم کف بودیم ولی اصلا سازگاری نداشتیم

مهربونا میشه با قلب پاکتون 1 صلوات مهمونم کنید مسئله زندگیم حل شه ❤️❤️

واي چ بد 

بهش بگو يا ميذاري ادامه بدم با من جدا ميشم 

اين همه درس نخوندم ك بيام خونت حمالي تو ننه تو بكنم 

بگو من اون ادمي ك ننت فك ميكنه نيستم 

با گذر زمان همه چيز از ياد ميرود حتي خاطرات شيريني ك روزي ما را به وجد مياوردند❤️

چند سالته؟ به نظر من راحت میتونی طرحتو بگذرونی. حتی میتونی بری سر بهترین کار. حسابی با شوهرت خوب باش و هر چی گفت بگو باشه هرچی تو بگی.

بعد موقع عمل کار خودتو انجام بده. اصلا هم به مشکل نمیخوری. خودم همینکارو کردم و میکنم

عزیزم خب چرا با این همه اختلاف تحصیلات راضی به ازدواج شدی؟عاشق بودین؟

اینجوری خیلی اذیت میشی.

منم تحصیلاتم از شوهرم بالاتره ولی فقط یه درجه.

من لیسانسم اون دیپلم بازم میگم کاش هم مرتبه بودیم.

ولی تو که دکترا داری خیلی اذیت میشی اینجوری.واقعا وقتی که برای درس خوندنت گذاشتی حیف میشه.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
2706