2737
2739
عنوان

چیکار کنم شوهرمو مادر شوهرم پر میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 3627 بازدید | 140 پست
مرد خوب نعمته تحصیلات جای معرفتو نمیگیره.  فقط سعی کن جوری نباشه که اختلاف سطح تحصیلات بینتون ...

ممنونم مرسانا جان راستش رو بخوای دامادهای خانواده ی من ارشد و دکترا هستن ولی اخلاق های افتضاحی دارن ک هردو خواهرامو پیر کردن و خودشون ترگل ورگل هستن درصورتی ک شوهر من با اینکه اینهمه مسئله داشتیم هزار بار از اونا خوش اخلاق تره یکی از دامادها عصبی اون یکی خودشیفته ی محض خاله زنک و دروغ گو وای ب روزی ک یکی رو بهتر از خودش ببینه تا نابودش نکنه ول کن نیست اینا رو دیدم ک دودستی چسبیدم ب مال خودم چون دوستم داره خوش اخلاق مهربونه ادعایی برام نداره اینم بگما خواهرامم تحصیل کرده ان ولی شوهرای دکتر مهندسشون هزار بار از زندگی سیرشون کردن

مهربونا میشه با قلب پاکتون 1 صلوات مهمونم کنید مسئله زندگیم حل شه ❤️❤️
چجوری راضیش کنم

دوست عزیز

چه اصراری داری که با همچین آدمی ازدواج کنی

نه به خاطر اینکه میگه سر کار نرو

وقتی یه نفر در این حد دهن بینه که مادرش راحت میتونه نظرشو عوض کنه،از کجا میدونی که بعد از ازدواج به خاطر همین دهن بینی صد جور آزارت نده

بعدم شما حاضری اینهمه سال زحمت خودتو و پدر مادرتو 

به خاطر آدمی که به این راحتی زیر قولش میزنه نابود کنی؟

اسمانِ ابیِ ارامش است
از کران تا بیکرانِ یادِ او

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست عزیز چه اصراری داری که با همچین آدمی ازدواج کنی نه به خاطر اینکه میگه سر کار نرو وقتی یه نفر ...

هلیا جان اگر دهن بین بود 100 بار باید ترکم می‌کرد شما مطالب رو مطالعه کنید مفصل توضیح دادم فقط استرس داره وگرنه بارها مادرش گفته بیخیال آفرینش شو هرکس جز اون بخای میگیرم برات خونه میگیرم برات عروسی و وسایل عروسی هم با من فقط بیخیال آفرینش شو اونم گفته بیخیال همتون میشم بیخیال زنم نمیشم پس دهن بین نیست فقط استرس داره

هلیا جان اگر دهن بین بود 100 بار باید ترکم می‌کرد شما مطالب رو مطالعه کنید مفصل توضیح دادم فقط استرس ...

امیدوارم بهترین ها برات پیش بیاد و سپید بخت بشی

عذر میخوام اگر قضاوت نادرست کردم

اسمانِ ابیِ ارامش است
از کران تا بیکرانِ یادِ او
2731

ممنون از همه ی دوستانی ک دلسوزانه راهنمایی کردن اما عزیزان کاش وقتی ب ی نفر میگیم جدا شو ب این فکر میکردیم ک شاید اون همسر خوشبختی اون خانمه من هروقت تایپیکی میخونم ک بنظرم باید اون خانم جدا شه هیچ وقت همچین چیزی بهش نمیگم چون جرات میخواد اینجوری راحت بگی جدا شو..... من فقط راهنمایی خواستم ک چجوری با سیاست با شوهرم برخورد کنم ک راضی بشه برم سرکار وگرنه تهدید و تعهد و جدایی ک کاری نداره زنی زنه ک پای خواسته اش وایسته فقط چند نفر راهنمایی کردن باقی همه میگن جدا شو درصورتی ک تایپیک من در رابطه با جدایی نبود بهشتم برام جهنمه اگر عشقم نباشه عشق بچه پولدارم ک بخاطرم کارتون خواب شد از خونه انداختنش بیرون همه موقعیت‌ها شو از دست داد حموم صحرایی رفت تا فقط ثابت کنه ک انتخاب خودشو میخواد ک ثابت کنه وقتی میگه دوست دارم یعنی دوست دارم با جیب خالی گشت بیکاری کشید ترد شدگی کشید بهش گفتن آواره با کفشهای پاره گشت کسی ک مارک میپوشید ب این خفت افتاد تا بهم ثابت کنه دوستم داره کسی ک سواد نداشت ولی معرفت داشت شوهر کدومتون میتونه اینجوری ب پاتون بمونه ک فقط میاید میگید وای تو تحصیل کرده ایی اون ن پس جدا شو نامزدشو نگفت پس جدا شو جدا نمیشم اگر همه دنیا بگن جدا شو میگم نمیشم چون دوستم داره هرچی ک هستم رو دوستداره گذشتمو میدونه مریضیامو میدونه ولی دوستم داره براتون عشق آرزو میکنم

امیدوارم بهترین ها برات پیش بیاد و سپید بخت بشی عذر میخوام اگر قضاوت نادرست کردم

ممنونم دوست عزیزم ❤️❤️❤️