2737
2734
عنوان

حرکت زشت مادر عروس وسط رقص

| مشاهده متن کامل بحث + 1704 بازدید | 49 پست
طفلک مامان من انقد ازم حساب میبره کافیه بهش اشاره بدم هرکاری بخوام میکنه.دلم تنگه براش😔

منم‌کافیه قبلش فقط بهش تذکر بدم😥

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا مادر شوهرا اینکارارو انجام میدن خیلی ناراحت میشم این چیزا رو میشنوم داغ دلم تازه میشه

اینسری مادرعروس بوده،ن مادر شوهر

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
2728
مامانش حسود بوده 

نه بابا خیلییی پیره کلا عقده ایه مثلا ما ماشینمو جلو دیوارشون پارک‌میکردیم زنگ‌میزد من میخوام رد شم سختمه😐حالا کلی از درشون فاصله داشت جالبه بچهای خودش میومدن ماشینو اتوبوس پسرشو جلو خونه مادربزرگم‌میزاشتن همساین ماهیچی نمیگیم

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻

من وسط رقص دو نفرم مادر شوهرم با یه لیوان اب امد وسط به پسرش داد گفت بسته بشین دیگه منم لیوانو ازش گرفتم تا انتها خوردم بعدش دادم بهش گفتم برو بذار فیلممون بد نشه ، بعد چاقو کیکم خودم با رقص برای شوهرم بردم تا اخر مراسم رقصیدمو مادر شوهرم تو اتاق خدمتکرا بیرون نیومد 😂😂😂الان پنج سال میگذره من بهترین عروسشم و همیشه میگه تورو از پنجتا دخترم بیشتر دوس دارم الانم دو هفته س خونه ماست

2738
چه آبرویی از دخترش برده،چه خجالتیم کشیده بنده خدا، اونم عروس که مرکز توجهه😓

وای واقعا همممه‌جمع شدن دورشون😭

معلومه مادرش از این خانم جلسه ای هاس.

اره ولی یاد نگرفت تو همون جلسها ک عقده دلشو‌یکم کم‌کنه اوف دلم‌میخواد برم بزنمش

بیجاره مادر شوهرا فقط اسمشون در رفته 

هنشون بیچاره نیستن ک

بخدا مادر شوهر من منو بیچاره کرده خدا خودش شاهده

بیقرار توأم و در دل تنگم گله هاست ... آه و بیتاب شدن عادت کم حوصله هاست ... مثل عکس رخ مهتاب ک افتاده در آب ،،، در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست،،،
حالا چرا این وسط مردا میخواستن بیان؟تالار ما که جز داماد مرد دیگه راه نمیداد تو زنانه حتی پدر عروسو

اینجا اکثر عروسیا مختلطه بعد عروسی برا داماد بود خرجش بااونا مسلمه اونجور ک راحتن مراسم میگیرن این نخود شد وسط

2706