2733
2734
عنوان

حرکت زشت مادر عروس وسط رقص

| مشاهده متن کامل بحث + 1704 بازدید | 49 پست
این داستان ننه ی غیرتی عروس😐

والا فک‌کنم‌هنوز توهم داشته دختر خونشه بخدا شوهر من بود ضربه فنیش میکرد همونجا😑😑

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ب جا عروس الا غصه عالم تو دلم‌جم شد 

بخدا از اون وقت همینجور تو فکرشم غصشو‌میخورم میدونم تاعمر داره یادش نمیره

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻
2728
من وسط رقص دو نفرم مادر شوهرم با یه لیوان اب امد وسط به پسرش داد گفت بسته بشین دیگه منم لیوانو ازش گ ...

ب نظرم‌مادر شوهر بیاد دردش کمتره بعد مجلس خودشونه پسرا زیاد‌براشون مهم‌نیست دختران ک خچالتینو تو فکر ابرو تو خانواده شوهرن اینکه مادرخودش باهاش این کارو‌کرد خیلی درده

معلومه مادرش از این خانم جلسه ای هاس.

من که دو سه تا خانم جلسه ای می شناسم هم مهربونن(نه مثل این خانم.)  هم تو عروسی ها بهترین رو می پوشن.و دخترانشان هم پایه ان(حالا خودشون نمی رقصن).وو توی حجاب هم دخترانشان معمولی ولی شیکن.

خدا هدایتش کنه

ممنون از دعای خوبت

بیقرار توأم و در دل تنگم گله هاست ... آه و بیتاب شدن عادت کم حوصله هاست ... مثل عکس رخ مهتاب ک افتاده در آب ،،، در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست،،،
2740
حرص نخور عزیزم.پوستت چروک میشه 😅😅😅

نمیدونی چقد سختی کشید دلم کبابشه😭

ای خدا منم یکی رو میشناسم خواهرشوهرش وست رقص اومد لباسشو درست کرد رفت عروس بعد اینکه فیلم عروسیش اوم ...

اها گفتی خواهرشوهر یادم اومد خواهرشوهرش سن داره مجرده حنا ک ب پول زدن رفت وایساد نزاشت هیچکس بیاد گفت پرت کنین سمت من اینام پرت کردن این گرفت😐

عزیزم اون دیگ فک کنم اخرین دیدارش بود با مادرش مطمن باش راحت شد از دسشون

بازم بیخ ریششن این همه سال کلی داداش داره ی خواهر بزرگ‌داره همه کارا مادره بااین بود جتی مامانش از نردبون‌افتاد کمرش شکست این لگن میگرفتش شونزده هیفده سالش بود

واقعا خانم جلسه ای بود؟ 🤔

اره ی سره این جاهاست

2706