2737
2734
عنوان

حرکت زشت مادر عروس وسط رقص

| مشاهده متن کامل بحث + 1704 بازدید | 49 پست
من که دو سه تا خانم جلسه ای می شناسم هم مهربونن(نه مثل این خانم.)  هم تو عروسی ها بهترین رو می ...

مادربزرگ‌منم جلسه قران میره مسجد نمازش سروقت ولی چادری نیست خودش کاری ب بچهاشم نداره

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زدیش از طرف منم بزنش،والا.

کاش میشد واقعا😑

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻
2731
آخی حالا به جا اینکه شب عروسیش خاطره باشه براش دیگه کابوس میشه .من که خیلی ها از عروسیم تعریف میکنن ...

من ک بخاطر ی چیز چرت اینکه با بابام بااهنگ دختر نرقصیدم همش بغضم میگیره این چی میکشه ازاین به بعد خداکنه بهش سرکوفت نزنه شوهره😞