2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله من لیزر کردم 

عزیزم ایشالا که خوب شدی 

میشه من و هم راهنمایی کنی به من هم گفتن لیزر کمر انجام بدم 

البته فوق تخصص درد گفتن ولی نمیدونم برگشت داره یا نه؟

شما پیش کی انجام دادی؟

تولد تو رویای واقعی من است
عزیزم ایشالا که خوب شدی  میشه من و هم راهنمایی کنی به من هم گفتن لیزر کمر انجام بدم  الب ...

سلام من پیش دکتر احمد شکرچی زاده در اصفهان عمل لیزر دیسک انجام دادم و طبق تحقیقات خودشون و بقیه مریضاشون بدون عود و بازگشت مجدد درد هس تیر ماه ۹۸ هزینش با دفترچه بیمه شد ۸۲۰۰ 

2731
من دیسک کمر داشتم و لیزر انجام دادم و رفتم کلینیک درد نفس و خداروشکر الان خیلی خوب شدم و دردی هم ندا ...

سلام مادرم دیسک کمرداره از شهرستان اوردم تهران برای لیزر درمانی میشه کمکم کنید راهنمایی کنید باید کجا ببرم وووو

عزیزم ایشالا که خوب شدی  میشه من و هم راهنمایی کنی به من هم گفتن لیزر کمر انجام بدم  الب ...

سلام ببخشید شما لیزر درمانی انجام دادین خیلی نیاز به کمک دارم مادرمو اوردم نمیدونم کجا ببرمو 

سلام ببخشید شما لیزر درمانی انجام دادین خیلی نیاز به کمک دارم مادرمو اوردم نمیدونم کجا ببرمو 

نه عزیزم انجام ندام بهم گفتن انجام بده ولی از چند نفر سوال کردم انگار برمیگرده

تولد تو رویای واقعی من است
2738
خدا رو شکر .الان برنگشته دیگه دیسکتون ؟ بعد محدودیت حرکتی براتون ب وجود نیومد؟ الان تا چند کیلو میتو ...

ای عزیزم منم هم کمر هم گرون و دنیا برام سیاهه این چ دردیه تو اوج جوونی دارم 25 سالمه همه ب فکر تفریح و ورزش منم تو سایتا دنبال دکتر سه ساله درگیرم کمرم روز ب روز بدتر میشه تازگی بیحسی وگز گز پای راست دارم خیلی حسته ام 

ای عزیزم منم هم کمر هم گرون و دنیا برام سیاهه این چ دردیه تو اوج جوونی دارم 25 سالمه همه ب فکر تفریح ...

سلام عزیزم. منم عین شمام. اگه راه حلی پیدا کردین خبرم کنین. ممنونم

تبلیغ الکی نکن.جان انسانهای بی پول در عذابه. تو به فکر دزدی از مریض ها هستی. 
سلام عزیزم. منم عین شمام. اگه راه حلی پیدا کردین خبرم کنین. ممنونم

عزیزم شما ام ارای انجام دادید 

چند وقته درد دارید

بی حسی و گز گز هم دارید

تا الان ک 20 تا دکتر بیشتر رفتم هیچ کدوم جواب درست ندادن

2706