2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تهران

شوهرم اصفهان رفت پیش دکتر فرهانی 

هم لیزر انجام داد هم مگنت هم فیزیوتراپی 

دو دوره 10 جلسه ای رفت هر دوره 1600 هزینش شد یکم بهتر شد

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
اخه اصفهان رفتن سخته

هر جا رفتی بعدش خیلی باید مراقبت کنی 

ورزش های دیسک گردن رو از نت بگیر انجام بده خیلی موثره

هر موقع بیکاری رو زومین بدون بالش دراز بکش سقفو نگاه کن 

روزی 5-10 دقیقه رو تخت بخواب سرتو از تخت آویزون کن 

گردنبد بادی بگیر روزی  15-20 دقیقه ببند به گردنت و تاجای که گردنت اذیت نشه باد کن و ثابت بمون اما بیشتر از 20 دقیقه در روز انجام نده 

این کارا رو شوهرم انجام داد خیلی موثر بود

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
هر جا رفتی بعدش خیلی باید مراقبت کنی  ورزش های دیسک گردن رو از نت بگیر انجام بده خیلی موثره ه ...

گردنبند بادی برای دیسک کمر بیرون زده خوبه؟نشنیده بودم تاحالا

گردنبند بادی برای دیسک کمر بیرون زده خوبه؟نشنیده بودم تاحالا

وای عزیزم من همه اینارو واسه دیسک گردن گفتم اصلا حواسم نبود نوشتی کمر 

نمیدونم چیکار کنم زندگیم مختل شده نه میتونم بشینم درست نه میتونم راه برم خیلی اذیت میشم 

جدی عزیزم ؟؟عملتون موفقیت آمیز نبوده ؟ حالا من می گفتم اگه خوبه همسرمو ببرم دیسک کمر داره و هر از چندگاهی هی میگیره ..سنم که بالا میره درد بیشتر و طاقت فرسا تر میشه ..

مشاور امور ملکی در کیش..🌴
جدی عزیزم ؟؟عملتون موفقیت آمیز نبوده ؟ حالا من می گفتم اگه خوبه همسرمو ببرم دیسک کمر داره و هر از چن ...

نه خانم من عمل نکردم میگن عمل خوب نیس دیسک کمر یه درد صعب العلاجه ولی تصمیم به عمل با لیزر دارم 

2706