2733
2739
سلام منم دیسک رو ۱۸آذر لیزری عمل کردم.ولی فعلا ک خوب خوب نشدم.میگن ۴ماه بعد جواب میده من دکتر اخیان ...

سلام شما لیزر کردید خوب شدید 

خدایا توکل به تو کردم بهم کمک کردی ازت ممنونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام منم دیسک رو ۱۸آذر لیزری عمل کردم.ولی فعلا ک خوب خوب نشدم.میگن ۴ماه بعد جواب میده من دکتر اخیان ...

عزیزم شما دیسک لیزر کردید خوبید االان 

خدایا توکل به تو کردم بهم کمک کردی ازت ممنونم 

سلام عزیزم انشالله خوب باشین

الان از عملتون ۶ سال میگذره

چطوره؟خوب شدین ایشالله؟

2731
2740
کدوم شهر هستی اگه اصفهانی دکتر احمد شکرچی زاده 

سلام توروخدا ببخشید دوباره بهتون پیام دادم

میخواستم بپرسم من الان ۵۰ روزه عمل کردم بیشتر موقع ها خوبم و دردم خليفة اما یه موقع هایی مثل امروز اون نقطه عملم و دیسک خیلی درد میگیره و هر لحظه به یه نقطه از پام میزنه...خواستم بگم اینا طبیعی هست؟

یه بار میزنه ب رونم یبار زانوم یبار جلوی ساق ولی خب از همون نقطه تو کمرم ک عمل کردن نشأت میگیره و اون نقطه گاهی خیلی درد میکنه و گاهی میسوزه

سلام توروخدا ببخشید دوباره بهتون پیام دادم میخواستم بپرسم من الان ۵۰ روزه عمل کردم بیشتر موقع ها خو ...

سلام خواهش میکنم نه طوری نیست این دردها تا ۳ ماه هی بصورت رفت و برگشت ولی بازم از پزشکتون بپرسین چون من این اطلاعات پزشک خودم بهم گفتن 

بازم سوالی داشتین در خدمتدون هستم 

انشا الله بهبودی کامل پیدا کنین 

سلام خواهش میکنم نه طوری نیست این دردها تا ۳ ماه هی بصورت رفت و برگشت ولی بازم از پزشکتون بپرسین چون ...

ببخشید به عنوان آخرین سوال من الان بعد ۵۰ روز استراحت میتونم کارای روزمره رو کنم؟ چون درد دارم موقع کارها ولی چاره ای ندارم و باید برگردم سر کار 

ببخشید به عنوان آخرین سوال من الان بعد ۵۰ روز استراحت میتونم کارای روزمره رو کنم؟ چون درد دارم موقع ...

بله انجام بدین ولی هیچ چیزی بلند نکنین فقط در حد دوکیلو 

خیلی باید مراعات کنین میدونید که درد دیسک کمر طاقت فرسا هس 

پس مراعات شدید بکنید که برنگردین به اون روزا 

خواهشا پیامم را جواب بدید. خوب شدین؟ لیزر بکنم؟وضعیتم خیلی خرابه. درد شدید

تبلیغ الکی نکن.جان انسانهای بی پول در عذابه. تو به فکر دزدی از مریض ها هستی.