2733
2734

سلام.

هیچوقت وسوسه نمیشین برا بچه دوم؟

علت اینکه دیگه نمیخواین بچه چیه

مشاور تغذیه هستم. (رژیم درمانی چاقی، لاغری، رشد و تناسب قد و وزن کودکان، بیماری های مزمن مثل دیابت، قلبی و ... انجام می شود)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بچه هاتون شادن؟

منم یدونه دارم

چون خیلی خیلی عذاب کشیدم

دیگه.نمیخوام

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷

جنسیت بچه هاتون چیه شما که تک فرزند دارین؟؟

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

من اولیشم به دنیا نیومده ولی خودم میخوام زیاد داشته باشم وضع مالیمونم خداروشکر بد نیس 

چون خودم تنها بودم خیلی سختی کشیدم واقعا تو خونه مامنم اگ زیاد بودیم اینقد همه زوم نبودن روم

2740

گاهی دلم یه دخترم میخواد ولی ب شوهرم اعتماد ندارم همش فک میکنم بازم مثل قبل میشه و اگه بچه دیگه بیارم دیگه نمتونم جدا شم برا همین ریسک نمیکنم

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

آخه عزیزم مگه هدف تو فقط زایدن هستش که وسوسه بشی؟

یبار آوردی بسه حالا برو به خودت هیکلت خوشی هات علایقت برس 

💐من💐دختر💐بارونم  💐 من💐همان💐هوای 💐بارونی  💐 ام💐من💐همان💐بوی💐نم💐بارونم💐

منو همسرم هم تصمیم قطعی داریم که دومیو نیاریم ایشالا

همین ی دونه بسته

والا من بیشتر روحیات خودمو و اسایش و ارامش و از همه مهمتر گرفتار کردن ی بچه ی بیگناه دیگه تو این مملکت دلیل این تصمیمم بود

من که اصلا وسوسه نمیشم برا بچه بزرگ کردن اعصاب درست درمون میخواد پول میخواد امکانات میخواد و یه ادم ...

دقبقااااااااااا

تو منی یا من توام فقط منتظرم دخترم‌ بزرگ بشه برم دنبال درسم مثل سابق

💐من💐دختر💐بارونم  💐 من💐همان💐هوای 💐بارونی  💐 ام💐من💐همان💐بوی💐نم💐بارونم💐