2733
2739
عنوان

خانومایی که تک فرزند دارن و دیگه قصد بچه دار شدن ندارن

| مشاهده متن کامل بحث + 886 بازدید | 102 پست
برای ادمی با شرایط شما صد درصد بچه اوردن درسته حیفه بخدا ظلم نکنید ب بچه هاتون ما توان مالی نداریم ن ...

درست میگی عزیزم.

باید بیشتر با خودم بشینم فکر کنم

مشاور تغذیه هستم. (رژیم درمانی چاقی، لاغری، رشد و تناسب قد و وزن کودکان، بیماری های مزمن مثل دیابت، قلبی و ... انجام می شود)
منم ی دختر دارم و الان بارداری دوممه اولی خیلی سخت بود الانم استراحت مطلقم واقعا ۸ ماهه از زندگی ک ...

منم دقیقا همینم که گفتی

چقدر فاصله سنی بچه هاست؟

مشاور تغذیه هستم. (رژیم درمانی چاقی، لاغری، رشد و تناسب قد و وزن کودکان، بیماری های مزمن مثل دیابت، قلبی و ... انجام می شود)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره واقعا من مامانم سالم و سرحال بود شب خوابید صبح بیدار شد تا از گردن تا ناخن پاش فلج شده کاملا یهو ...

خدا حفظ کنه برای هم شمارو.

خواهر و برادر خیلی خوبه. 

حالا برای پدر و مادرم نباشم برای خودشون. حتی فقط همین تو بچگی کنار هم باشن

2731
آخی. زایمان طبیعی داشتی؟ چرا سزارین نکردی؟

من سزارین کردم منتها استرس زیاد داشتم و سه بار بی حس شدم.بعدشم خیلی اذیت شدم بچه ام پنج-شش ماه کولیک شدید داشت افسردگی شدید گرفتم که تا الانم ادامه داره خیلی اذیت شدم خیلییییییییییییی  

اولا که شرایط اقتصادیمون خوب نیست. بعد هم کارمندم. همون اوقاتی که خونه هستم دوست دارم فقط به دخترم برسم. از لحاظ شرایط جسمی هم داغونم. روحمم درگیره. خلاصه همه چی تکمیله. دخملم هم به غایت حسوده. میدونم اگه یه بچه دیگه بیاد خیلی اذیت میشه. 

باید سند زمین یا خونه بزنی ب نام اون بچه تا بهتون بدن.. خواهرمم دوتا پسر داشت برا دختر رفت ولی چون ن ...

پررسیدیم گفتن سند لازم نیست..ولی باید وصیت نامه بنویسین ومحضری کنین که مثل بچه خودتون سهم میبره..ضمنا وضع مالی مون اوکی هست.گفت اگه وضع مالی خوب باشه راحت میدن..دعا کن بتونیم بگیریم..خیلی دوس دارم این کاروبکنم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
من سزارین کردم منتها استرس زیاد داشتم و سه بار بی حس شدم.بعدشم خیلی اذیت شدم بچه ام پنج-شش ماه کولیک ...

اووف پس حسابی دردسر کشیدی

من که بارداری راحت و زارین راحت هم داشتم و بچمم دلدرد نداشت بازم نمیخوام خودمو اذیت کنم

حق داری عزیزم

2740
اولا که شرایط اقتصادیمون خوب نیست. بعد هم کارمندم. همون اوقاتی که خونه هستم دوست دارم فقط به دخترم ب ...

عزیزم ایشالله که همه مشکلات حل بشن

پررسیدیم گفتن سند لازم نیست..ولی باید وصیت نامه بنویسین ومحضری کنین که مثل بچه خودتون سهم میبره..ضمن ...

چه خوب

خدا حفظ کنه برای هم شمارو. خواهر و برادر خیلی خوبه.  حالا برای پدر و مادرم نباشم برای خودشون. ...

ممنون 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
پررسیدیم گفتن سند لازم نیست..ولی باید وصیت نامه بنویسین ومحضری کنین که مثل بچه خودتون سهم میبره..ضمن ...

ان شاالله ک جور میشه .. خدا خیرت بده دوستم .. خدا کمکتون کنه

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
ان شاالله ک جور میشه .. خدا خیرت بده دوستم .. خدا کمکتون کنه

ممنون عزیزم😘

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم