2737
2734
عنوان

خانومایی که تک فرزند دارن و دیگه قصد بچه دار شدن ندارن

| مشاهده متن کامل بحث + 886 بازدید | 102 پست

من یه دختر ۱۰ ساله دارم نمیخواستم دومی رو ولی الان مثل چی پشیمونم میگم کاش زودتر دومی رو میاوردم. الان میخوام تحت نظر باشم و بیارم هرچند خیلی دیره😞 دخترم فوق العاده شاد و سر زندست😍😍😍😍

من یه پسر دارم.

حس میکنم تنهاست

به همه بچه ها میگه آبجی و داداش.

خودم اصلا دیگه بچه نمیخوام. اما نمیدونم این خودخواهی محسوب میشه یا نه

مشاور تغذیه هستم. (رژیم درمانی چاقی، لاغری، رشد و تناسب قد و وزن کودکان، بیماری های مزمن مثل دیابت، قلبی و ... انجام می شود)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منو همسرم هم تصمیم قطعی داریم که دومیو نیاریم ایشالا همین ی دونه بسته والا من بیشتر روحیات خودمو و ...

افرین

دقیقا

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷
من یه دختر ۱۰ ساله دارم نمیخواستم دومی رو ولی الان مثل چی پشیمونم میگم کاش زودتر دومی رو میاوردم. ال ...

خداروشکر عزیزم

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷
2728

من یه پسر سه ساله دارم و دیگه هم بچه نمیخاممم ولی دروغ نگم بعضی موقع ها وسوسه میشم ولی یاد سختیایی که واسه اولی کشیدم میافتم باز میگم خدایا توبه😂😂😂

ولی من عاشق دخترم خدایی بدونم دومی دختر میشه میارم ولی ریسک داره شاید دختر نشه بازم پسر بشه پس نتیجه میگیریم همین یه دونه بسه بقیه عمرمو به فکر خودم باشه و به همین یه دونه قشنگ برسم

سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچکس بعید نیست

یه پسر ۴ ساله دارم و هم خودم و هم شوهرم اصلاااا قصد دومی رو نداریم

تازه سختیاش تموم شده دوباره خودمو گرفتار نمیکنم

بعدش اینکه پسرم مهد میره کلی دوست داره اصلا احساس تنهایی نمیکنه

اطرافیان‌بهش میگن خواهر نمیخوای میگه نه داداش و خواهر تو قصه هاس😅

💚در چشم کسانی که پرواز را نمیفهمند هر جه اوج بگیری کوچکتر خواهی شد💚
جنسیت بچه هاتون چیه شما که تک فرزند دارین؟؟

من پسر

2740
من یه پسر دارم. حس میکنم تنهاست به همه بچه ها میگه آبجی و داداش. خودم اصلا دیگه بچه نمیخوام. اما ...

بیار که بعدا صددرصد پشیمون میشی. دخترم میگه خودت برادر داشتی بچگیت باهاشون بازی کردی چرا برای من نمیاری.‌

من یه پسر دارم. حس میکنم تنهاست به همه بچه ها میگه آبجی و داداش. خودم اصلا دیگه بچه نمیخوام. اما ...

نه مطمئن باش خودخواهی نیست

این قد هم نشین واسه خودت عذاب وجدان پیدا کن

اقتضا سنی بچه ات اینطوری چندسال دیگه که همش دوستاش دور برش رو میگیرن نه خواهر می شناسه نه برادر

💐من💐دختر💐بارونم  💐 من💐همان💐هوای 💐بارونی  💐 ام💐من💐همان💐بوی💐نم💐بارونم💐
آخه عزیزم مگه هدف تو فقط زایدن هستش که وسوسه بشی؟ یبار آوردی بسه حالا برو به خودت هیکلت خوشی هات عل ...

نه عزیزم این چه حرفیه.

من حالم از تولید مثل بهم میخوره. در ضمن من کارشناس تغذیه ام. هیکلم رو فرمه خداروشکر تحصیلات هم دارم.

بخاطر خود بچه ها مگفتم. مطمئنا اونایی که دوتا هستن شادترن 

مشاور تغذیه هستم. (رژیم درمانی چاقی، لاغری، رشد و تناسب قد و وزن کودکان، بیماری های مزمن مثل دیابت، قلبی و ... انجام می شود)

ما یدونه پسرداریم..اصلاااا دیگه توان بارداری و بچه داری ندارم..شاغل هم هستم وقت ندارم..ولی اگه خدا بخواد بعدچندسال میخوام ی دختربچه ۲یا ۳ساله ازپرورشگاه بیاریم بزرگ کنیم.اگر ندادن سرپرستی چندتابچه رو بگیرم وکمکشون کنم..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

من دوست دارم بچه دوم ولی شوهرم نه .. علتش مشکلات اقتصادی .. از پس هزینه های دوران بارداری و زایمات و پوشک و سیسمونی و این چیزاش بر نمیاییم

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫