2737
2739
عنوان

خانومایی که تک فرزند دارن و دیگه قصد بچه دار شدن ندارن

| مشاهده متن کامل بحث + 886 بازدید | 102 پست
ما یدونه پسرداریم..اصلاااا دیگه توان بارداری و بچه داری ندارم..شاغل هم هستم وقت ندارم..ولی اگه خدا ب ...

منم خیلی به این مورد فکر میکنم

مشاور تغذیه هستم. (رژیم درمانی چاقی، لاغری، رشد و تناسب قد و وزن کودکان، بیماری های مزمن مثل دیابت، قلبی و ... انجام می شود)
نه عزیزم این چه حرفیه. من حالم از تولید مثل بهم میخوره. در ضمن من کارشناس تغذیه ام. هیکلم رو فرمه خ ...

نه بابا اصلا اینجوری فکرنکن..همکارام به غلط کردن افتادن طفلیا..ازبس بچه هاشون باهم دعوا میکنن..بزرگ هم بشن همسراشون باهم نمیسازن..تو نی نی سایت نمیبینی همه جاری ها باهم قطع رابطه ان؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه مطمئن باش خودخواهی نیست این قد هم نشین واسه خودت عذاب وجدان پیدا کن اقتضا سنی بچه ات اینطوری چن ...

خودمم اینا رو به خودم میگم. اما بعضی وقتا هم دلم براش میسوزه.

سعی میکنم خیلی براش وقت بذارم. اما چون شاغلم نصف روز هم پیشش نیستم بیشتر عذاب وجدان دارم

مشاور تغذیه هستم. (رژیم درمانی چاقی، لاغری، رشد و تناسب قد و وزن کودکان، بیماری های مزمن مثل دیابت، قلبی و ... انجام می شود)
نه عزیزم این چه حرفیه. من حالم از تولید مثل بهم میخوره. در ضمن من کارشناس تغذیه ام. هیکلم رو فرمه خ ...

خب شما بی که تحصیلات داری دیگه نیازی به پرس و جو از نی نی سایتی ها ندارید حتما همکارهایی دارید که کارشناس در ضمیمه مورد نظرتون باشن 👏🏻👏🏻

💐من💐دختر💐بارونم  💐 من💐همان💐هوای 💐بارونی  💐 ام💐من💐همان💐بوی💐نم💐بارونم💐
2728
منم خیلی به این مورد فکر میکنم

خیلییی هم عالیی..حتما عملی اش کن

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
نه بابا اصلا اینجوری فکرنکن..همکارام به غلط کردن افتادن طفلیا..ازبس بچه هاشون باهم دعوا میکنن..بزرگ ...

دذرست میگین

شما بچتون چندسالشه؟

مدرسه میره یا کوچیکه

2740
دذرست میگین شما بچتون چندسالشه؟ مدرسه میره یا کوچیکه

۴سالشه..وقتی پسرم مدرسه رفت اقدام میکنیم به گرفتن بچه..ان شاالله بدن بهمون..

بیار که بعدا صددرصد پشیمون میشی. دخترم میگه خودت برادر داشتی بچگیت باهاشون بازی کردی چرا برای من نمی ...

چرا براش داداش نیاوردی؟

الان بارداری؟دخترت از تک فرزند بود شاده واقعا؟

نه میخوام باردار بشم ولی فعلا یه مشکلی دارم که تحت نظرم باید برطرف بشه بعدا باردار بشم دخترم از تک بودن شاد نیست کلا روحیه ی شادی داره همیشه میگه و میخنده آهنگ میذاره و میرقصه دوستای زیادی هم داره که میان خونمون. زیاد تنها نمیمونه. ولی دلش خواهر یا برادر میخواد.‌

بچه من دختره

من خیلی عذاب کشیدم بعد از به دنیا اومدنش

هرچقدر دوران حاملگیم راحت گذشت بعد از زایمانم وحشتناک بود

خودم اصلا نمیخوام دیگه بچه دار بشم

ولی شوهرم همش میگه من پسر میخوام 

منم محاله قبول کنم

من تک فرزند پسر نه ساله دارم  همسرم کم حوصله بود واخلاقش افتضاح و خودم تک وتنها بچه رو بزرگ کردم ازاول هم شوهرم گفت فقط یه بچه منم قبول کردم میدونم که تنهایی بد هست براش امامنم دیدم شوهرم هنوز زن داری وبچه داری بلد نیست و اختلال  اعصاب داره ونرفت درمان بشه کلا بی خیال بچه شدم اگرهمسرتون کمکتون هست و خوش اخلاقه به بیارید اونم تواین جامعه نباید بچه تنهاباشه دوست مدرسه ومهد وفامیل بدرد نمیخورند و دراینده حامی بچه نیستند بچه خواهر یابرادرمیخواد که هم ژن باشند باپدرمن شرایط همسرم اصلا اقتضانمیکرد بچه بیارم و سالهای سختی رو گذروندم الانم دیگه نه حوصله دارم نه اعصاب که توسن چهل سالگی یه نوزاد بیارم وبی خیالش شدم 

چرا براش داداش نیاوردی؟

میگم که اشتباه کردم هی گفتم یکی بسه دیگه نمیارم ولی الان خیلییییی پشیمونم و میگم کاش زودتر آورده بودم الان استرس سنمو دارم و میترسم دیر بشه و اینکه اختلاف سنیشون زیاد میشه😟😟😟