2752
2734
عنوان

عجیب ترین لباسایی که توعروسیا دیدین چی بودن.🤨🤭

| مشاهده متن کامل بحث + 5994 بازدید | 121 پست
دقیقا من یه بار دیدم یکی لباس چروک نخی تنش کرده اومده وسط

من با همین یدونه لباس از ساعت شیش عروسی رفتن باز وقت کم میارم تورقصیدن.

اینا چکار میکنن نمیدونم.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
آدما وقتی زیادی به خودشون نمیرسن، موقع مراسما مغزشون ارور میده یه کار ضایع بکنن 😂

😂😂😂😂😂😂😂😂

من ازت حاجتمو گرفتم😍 السلام علیک یا اباعبدالله الحسین (ع)💚 خدایا شکرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یادم افتاد به دوستم که با افتخار تعریف میکرد توی عروسی داداشش لباس سفید پوشید تاج هم گذاشته  ب ...

جات بودم بهش میگفتم منم عروسیت اینطور میپوشم .

چون انگار خیلی خوشت میاد.

ولله چه ادمیه😒

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
2731
من با همین یدونه لباس از ساعت شیش عروسی رفتن باز وقت کم میارم تورقصیدن. اینا چکار میکنن نمیدونم.

بعضیاشون لعنتیا نمیکنن حداقل هیکل شونو درست کنن

فکر میکنن 3 تا لباس عوض کردن دیگه تو فشن شوی ویکتوریا سکرت قدم میذارن 😄

معیار جذابیت تعداد لباسه مگه

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
خیلی نگا کردم تپلم بود😁 خدایا توبه

😅😅😅

بعضیاشون لعنتیا نمیکنن حداقل هیکل شونو درست کنن فکر میکنن 3 تا لباس عوض کردن دیگه تو فشن شوی ویکتور ...

😂😂😂😂😂

من ازت حاجتمو گرفتم😍 السلام علیک یا اباعبدالله الحسین (ع)💚 خدایا شکرت
بعضیاشون لعنتیا نمیکنن حداقل هیکل شونو درست کنن فکر میکنن 3 تا لباس عوض کردن دیگه تو فشن شوی ویکتور ...

دختر دایی من تویکی از عروسیا لباس هندی پوشید لباس هندی زشت.

ماهم خدایی فامیل دلقکی داریم.

یعنی سالهاست طرف سوژست.

من متنفرم از نحوه لباس پوشیدن خانواده همسرم بلوز ساده با شلوار مشکی باروسری کاکلشون سشوار میکشن میدن بیرون فقط میخورن میشینن ی گوشه اونایی که وسط مجلس هستن ومسخره میکنن

😂😂😂😂😂

نخند عزیزم 😂😂😂😂😂

آهشون میگیره باز بچه های لخت میان میشینن جلوت لباسم عوض نمیکنن

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

ما یه عروسی رفتیم دختر دایی عروس لباس پفی سفید پوشیده بود دقیقا خود لباس عروس با یقه دکلته فقط مدل موهاش باز بود 

خیلی کار زشتیه به نظرم عروسی یکی دیگه نباید لباس سفید پوشید و تاج زد.لباس سفید فقط مخصوص عروسه

من متنفرم از نحوه لباس پوشیدن خانواده همسم بلوز ساده با شلوار مشکی باروسری کاکلشون سشوار میکشن میدن ...

واه.

خدا صبرت بده🤨