2737
2734

من لباس عجیب زیاد دیدم.

یبار با دوستم رفته بودیم عروسی فامیلشون تا پامو گزاشتم توتالار یا ابالفضل 😳😑دیدم یکی بایه پیرهن پفی از این عقدی زمان قدیما هست قرممززززز ایستاده موهاشم زرررررد.برگشتم نگا دوستم کردم گفتم این چیه😳گفت عادیه توفامیلمون زیادن .😑🤨

بار بعدیم که ۳ چهار روز پیش بود.باز رفتیم عروسی که میشد دوستا خواهرم.

باز یه دختره ازهمون لباس پفیاااا عقدی ولی صورتیشو پوشیده بود مگه مینشست هی از اینور تالار به اونور تالار.

تازه یه دختریم بود یه تک پوش سفید پوشیده بود.بایه پیرهن قرمز.رو شونه هاشم یه شال سبز بسته بود مثل پرچم ایران.اینم نمینشست هی از اینور میدوید اونور انگار توالمیپک اول شده🤣

شما هم چنین چیزایی میبینید؟؟

تعریف کنید ببینیم چه چیزایی دیدید باحال بوده.😀

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ی عروسی رفتم لباس خواهر داماد خیلی شیک بود بعد فهمیدم ۲۰ میلیون خریده. هنو هنگ اونم. 😐

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
اسم کاربریت😕

این از حرص زیاده عزیزم.

بار چهارم ناموسی مینویسم😀😝

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
2738
مایو😂😂😆😆

خدایی؟؟؟

خود خودش؟؟؟

وااای س بار رفتیم عروسی طرف با پارچه چادر رنگی از اونا که مادر بزرگا میپوشن تاپ دامن دوخته بود پوشیده بود و دامنش پشت بلند بود ..از اول تا اخرم وسط بود..منو مامانم تا اخر عردسی روده بر شدیم🤣🤣🤣

- ولی هر جور حساب میکنم، قرار نبود تو این سن انقدر بی ذوق و بی حوصله بشیم :))

استین پفیم مد شده اونم چه پفای عظیمی

مادر داماد یک لباسی تنش بود که انگار از زیر سینه شروع میشد در اصل دو بنده بود اما بالای سینش دوتا مثلث با اضلاع 2×2×2سانت برای سنش و میزان تپلیش قشنگ نبود

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

ما عروسی دعوت بودیم خواهرای دوماد ک ماشالله چهل و پنج به بالا میخورد سنشون از این لباس پفی عقدا پوشیده بودن یکی صورتی یکی سبز 

بنده خداها خیلی ام سبزه بودن ولی موهاشو از این زرد طلاییای خز کرده بودن 😂با شنیونو تاج 

تازه توجه کردم زیر اون دامن پفی شلوارم داشتن😂

👄💄👠

من یبار دیدم یکی لباس عقدشو پوشیده حالم ازش بهم خورد 

جالبتر استدلالش بود 

گویا عروس که میشد دخترخالش عقدش نبوده لباسشو ندیده این پوشیده بود که ببینه😐

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
2706