2737
2739
عنوان

عجیب ترین لباسایی که توعروسیا دیدین چی بودن.🤨🤭

| مشاهده متن کامل بحث + 5994 بازدید | 121 پست

یه بار هم رفتیم عروسی اقوام دوستمون

یه خانوم فوق العاده تپل که تپلیاش بیشتر توی پاهاش و ب. ا. سن و رانش بود، 

یه لباس قرمز پوشیده بود از اینایی که یه ذره از ب. ا. سن پایین تره 30،40 قیمتشه با ساپورت میپوشیدن

ایشون بدون ساپورت پوشیده بود چون تپل بود میرقصید لباسش هی میرفت بالا و وااااقعا صحنه زشتی بود ب. ا. سن و جلو میفتاد بیرون.... 

حتی مردا هم که اومدن برای کادو و عکس گرفتن باز خودشو نپوشوند

من متنفرم از نحوه لباس پوشیدن خانواده همسرم بلوز ساده با شلوار مشکی باروسری کاکلشون سشوار میکشن میدن ...

یعنی یکی روسری از سرشون بکشه پشته موها وزززززززز 😂😂😂اخه بابا خودتو تو اینه ببین بعد از بقیه ایراد بگیر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه بارم یکی خواسته بود ساپورت دار کنه خودشو. یه ساق شلواری پوشیده بود یه جوراب مچی😐

😐😐😐😐😐

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
2742
نخند عزیزم 😂😂😂😂😂 آهشون میگیره باز بچه های لخت میان میشینن جلوت لباسم عوض نمیکنن

😂😂😂

تازه فکر میکرد من ازش خوشم اومده

بهم نگاه میکرد لبخند میزد

من ازت حاجتمو گرفتم😍 السلام علیک یا اباعبدالله الحسین (ع)💚 خدایا شکرت
یه بارم یکی خواسته بود ساپورت دار کنه خودشو. یه ساق شلواری پوشیده بود یه جوراب مچی😐

ای نفرین عامون بر او باد🤣🤣🤣بهش میگفتی آخه لعنتی جوراب مچی چرا

آنکه اسب داشت غبارش فرو نشست، امان از گرد سم تازه خر خریده ها
یه بار هم رفتیم عروسی اقوام دوستمون یه خانوم فوق العاده تپل که تپلیاش بیشتر توی پاهاش و ب. ا. سن و ...

تپلا که منو کشتن.

اابته بعصیاشون .

خیلیا میدونن چی بپوشن.

طرف با شکمممو پهلو و رون سینه و بازو و گوشت پشت کمرو.همه اینا میاد لباس اندامی میپوشه😕

من خیلی دیدم این مدل .بهشم بگی چرا پوشیدی میگه خو دیگه چی میپوشیدم.یعنی درک نمیکنه .

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
2740
😂😂😂 تازه فکر میکرد من ازش خوشم اومده بهم نگاه میکرد لبخند میزد

😅😀😁

یه خاطره هم بگم از خودم 

(این تاپیک استحقاق پر بازدید شدن دارن همه باید ببینن) 

میخواستیم بریم عروسی اقوام دووور بابام

بهترین مانتومو اتو کردم و آماده شدیم و خلاصه رفتیم. 

اونجا که رسیدیم دیدم مامانم و خواهرم دارن میخندن

نگو تو خوابگاه دوستم مانتومو جوری اتو کرده بود که درز پشت مانتو خشک شده بود منم یه دور رفتم روش.. 

با اولین حرکت دست من جر خورده بود😢😢😢

نامردا از تو خونه متوجه شده بودن بهم نگفتن که مبادا دیر برسن😕😕

یه خاطره هم بگم از خودم  (این تاپیک استحقاق پر بازدید شدن دارن همه باید ببینن)  میخواستی ...

وای عزیزم☹😀

چه نامردن دور وریات😁

من هم پریشب یه عروسی رفتم که مختلط نبود. خلاصه یه دفعه دیدم یه پسره وسط داره با همه می رقصه. نگو دختر بود. یه پیرهن سفید و جلیقه و شلوار پوشیده بود. با موهای کوتاه تیفوسی. به یکی از گوشاش هم به حلقه آویزون بود. خلاصه خدایی هم قشنگ می رقصید. آخرش هم یه دو بابا کرم رقصید. 

فردای عروسی هم موقع پاتختی یه دفعه عروس رفت لباس عوض کرد. یه بولیز و شلوار سنبادی که یه عالمه پولک داشت پوشید و رقص ترکی کرد. 

2706