2733
2734
عنوان

عجیب ترین لباسایی که توعروسیا دیدین چی بودن.🤨🤭

| مشاهده متن کامل بحث + 5978 بازدید | 121 پست
بدتر از همه هی لباس عوض کردن حرص منو درمیاره نمیدونم چرا اینکارو میکنن

زه زمانی این نشام دهنده پولداری طرف بوده.

یکی از دوستای همسایه خواهرم اینا.

توعروسیا ن فقط لباس مجلسی هی عوص میکنن حتی لباسای خونیگم پشت سرهم هی میپوشن.فکر کننن.

دیگه تا چه حد طرف عقده دیده شدن داره.فقط میخواد مدل لباسایی که پوشیده توعروسی زیاد باشن انگار حالا مدال میندازن گردنش.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زه زمانی این نشام دهنده پولداری طرف بوده. یکی از دوستای همسایه خواهرم اینا. توعروسیا ن فقط لباس مج ...

فک کنم ایناها با چمدون میرن عروسی😄

پناه میبرم به خدا از اندوهی که قلبم را در سکوت میخورد...
2728
زه زمانی این نشام دهنده پولداری طرف بوده. یکی از دوستای همسایه خواهرم اینا. توعروسیا ن فقط لباس مج ...

دقیقا من یه بار دیدم یکی لباس چروک نخی تنش کرده اومده وسط

من ازت حاجتمو گرفتم😍 السلام علیک یا اباعبدالله الحسین (ع)💚 خدایا شکرت
منم جین با بوت تا بالای زانو زیاد دیدم😕

خیلی خز بود خدایی

فکر کن تی شرت سبز.....قسمت جلو از این برچسب پیراهن تصویر 3تا اردک بود

با شلوار لی ساده...

تکون میخورد اون همه طلا صدا میداد...کلی پز میداد

لطفا یه صلوات بفرستید برای براورده شدن حاجتم😆میسی😍

یادم افتاد به دوستم که با افتخار تعریف میکرد توی عروسی داداشش لباس سفید پوشید تاج هم گذاشته 

بعد میگفت عروسمون داشت از حسادت میترکید! 

خب یکی نیس بگه دوست ابله من! اون حسادت به زیبایی تو نبوده حرص بوده حررررص

2740
خیلی خز بود خدایی فکر کن تی شرت سبز.....قسمت جلو از این برچسب پیراهن تصویر 3تا اردک بود با شلوار ل ...

😂😂😂😂😂😂😂وای خدای من خیلی خوب بوده طرف

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
روز بله برون دوستم یه دختر هفت ساله روبروم نشسته بود شورت نداشت😐 نمیدونستم بخندم یا اخم کنم پاهاشو ...

🤣🤣🤣🤣🤣

وای خندم گرفت توچنین مواقعی ادم ناخاسته چشاش همش میرن تواون قسمت.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
🤣🤣🤣🤣🤣 وای خندم گرفت توچنین پواقعی ادم ناخاسته چشاش همش میرن تواون قسمت.

خیلی نگا کردم تپلم بود😁

خدایا توبه

من ازت حاجتمو گرفتم😍 السلام علیک یا اباعبدالله الحسین (ع)💚 خدایا شکرت
اره به جان خودم من دیدم رفتیم عروسی دختر خاله های داماد وقتی وارد شدن نفری یه چمدون چرخ دار مبکشیدن ...

اشتباه نکن اونا مستقیم از فرودگاه میومدن🤣🤣🤣🤣🤣✈✈✈✈

آنکه اسب داشت غبارش فرو نشست، امان از گرد سم تازه خر خریده ها
🤣 بعد فک کن لباسای جفتشون پررررررررر نگین از سرتاپا تاج های عظیییییم😆 آرایش در حد لالیگا منی ک ...

آدما وقتی زیادی به خودشون نمیرسن، موقع مراسما مغزشون ارور میده یه کار ضایع بکنن 😂

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
😂😂😂😂😂😂😂وای خدای من خیلی خوب بوده طرف

خدایی یکی اون لباس رو میپوشید مسخره اش میکرد

چون خودش معتقده پولداره و هرچی بپوشه مشکلی نداره

لطفا یه صلوات بفرستید برای براورده شدن حاجتم😆میسی😍
2706