2733
2739
عنوان

دهه 70 ها لطفأ

| مشاهده متن کامل بحث + 903 بازدید | 118 پست
دیگه متولدی هفتاد بچه نیستنا ۲۷،،۲۸ سالشونه  پس اسی شما کی اجازه میدی ازدواج کنیم

با این سوزی که توی بیان شما هست تازه دیرم شده برات خواهر   

در جواب ابلهان اینقدر خاموش ماندیم.... که گفتند: حرف حساب جواب ندارد...      
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه بپرسم شماچندسالگی ازدواج کردین؟

چرا می خوای تحلیل کنی بعد نتیجه گیری؟   

من 30 سالمه دانشجوی دکترای مدیریت هستم و مدرس دانشگاه

2731
با این سوزی که توی بیان شما هست تازه دیرم شده برات خواهر    

عزیزم من که سه سال ازدواج کردم

منظورم اینه چه اصراری داری تعیین تکلیف کنی

هرکی هرموقع عشق کنه ازدواج میکنه

متاسفانه ما تو ایرانیم دختر از یه سنی بگذره خواستگار نداره

محیط جامعه و شغل هم این اجازه رو نمیده مستقل و جدا از خانوادش زندگی کنه 

متولدین هفتاد هم دیگه سن ازدواجشونه قرار نیس تا ۴۰ صبر کنن تا شما رضایت بدی

تازه من توجمع خیلی دخترا شنیدم ک پشیمونن همون سن ۲۵ایناازدواج نکردن 

تازه میگن خاستگارای بهتری داشتیم اون سن والان بخاطربالارفتن سن مجبورن چشمشونو رو خیلی ایرادهای طرف ببندن و قبول کنن

عزیزم من که سه سال ازدواج کردم منظورم اینه چه اصراری داری تعیین تکلیف کنی هرکی هرموقع عشق کنه ازدو ...

اگر کل تاپیک رو قشنگ مطالعه میکردی منظور من رو متوجه میشدین و نمیگفتین تعیین تکلیف یا هر چیزی، لطفا بیشتر دقت کنید 

امیدوارم باقی زندگیتون بر وفق مراد باشه

ممنونم عزیزم

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
2740
تازه من توجمع خیلی دخترا شنیدم ک پشیمونن همون سن ۲۵ایناازدواج نکردن  تازه میگن خاستگارای بهتری ...

بله در بعضی شرایط این مسائل هم هست و انکار ناپذیره

واقعا ب این نتیجه رسیدم ک تحصیلات ملاک نیست اون کسی ک میخاد تحلیل و نتیجه گیری کنه من نیستم شمایی

باز هم سپاس مرسی تاپیک من رو قابل دونستی و اومدی

من متولد۷۵ هستم و ۴ ساله ازدواج کردم و ی دختر دو سال و نیمه دارم

کاملا موافقم ک آدم نباید تو سن پایین ازدواج کنه اگه عقل الانم رو داشتم محال بود زود واحساسی ازدواج کنم

طرف مقابلم عالیه ولی فک میکنم زود بود برام

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 
من متولد۷۵ هستم و ۴ ساله ازدواج کردم و ی دختر دو سال و نیمه دارم کاملا موافقم ک آدم نباید تو سن پای ...

مرسی به خاطر نظرتون   

من ۲۹ هستم و ازدواج نکردم هنوز و خدارو شکر میکنم که هنوزم ازدواج نکردم چون کاملا بی عقل بودم و هستم و صد درصد شکست میخوردم هنوزم آمادگی رو ندارم

بزودی میرم قاطی متاهلااااا😅😅😅😅😅😅
من ۲۹ هستم و ازدواج نکردم هنوز و خدارو شکر میکنم که هنوزم ازدواج نکردم چون کاملا بی عقل بودم و هستم ...

چقدر خوبه که آگاهانه و به دور از تعصب نسبت به خیلی چیزها درباره خودت تصمیم میگیری به نظرم این یه نکته مثبت شخصیتیه

2706