2733
2739
عنوان

دهه 70 ها لطفأ

| مشاهده متن کامل بحث + 903 بازدید | 118 پست
چقدر خوبه که آگاهانه و به دور از تعصب نسبت به خیلی چیزها درباره خودت تصمیم میگیری به نظرم این یه نکت ...

بنظرم ازدواج سختترین چالش تو زندگی هر شخص هست یه انتخاب میتونه نابودش کنه یا به سعادت برسون تش من الان فک میکنم میبینم چقدر علایقم فرق کرده چقدر معیارهام عوض شده 

بزودی میرم قاطی متاهلااااا😅😅😅😅😅😅
بنظرم ازدواج سختترین چالش تو زندگی هر شخص هست یه انتخاب میتونه نابودش کنه یا به سعادت برسون تش من ال ...

برا منم همینطوره مثلا آقایی که تو سن 20 سالگیم فکر میکردم بهترینه الان که بهش فکر میکنم میبینم بدترین بود و اگر انتخابش میکردم چقدر الان زندگیم متفاوت بود و پر از چالش

در جواب ابلهان اینقدر خاموش ماندیم.... که گفتند: حرف حساب جواب ندارد...      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من معتقدم توی سن پایین همین که با اون تجربه کم خودت رو آماده ازدواج میدونی خطرناکه.... همین تجربه کم ...

اره خب واقعا یه جاهایی ریسک بالایی داره حرفتون کاملا درسته.

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
2728
فکر می کنید چند نفر مثل شما هستن؟، دقت کنید به تاپیک ها و سن افراد متوجه میشید

عزیزم من حرفتو قبول دارم و همش تاکید می کنم شرایط درست.

اما زندگی مشترک مهارت و گذشت می خواد که بعضیا تو ۴۰ سالگی هم ندارن.پس نمیشه خوشبختی رو معطوف به سن بالا کرد

خدایا ممنونم بابت همه چی❤❤❤
عزیزم من حرفتو قبول دارم و همش تاکید می کنم شرایط درست. اما زندگی مشترک مهارت و گذشت می خواد که بعض ...

شما درست می گید سن بالا توی ازدواج خوشبختی نمیاره فقط ریسکش رو پایین میاره در مورد دلایلم برا اشتباه دانستن ازدواج توی سن پایین پست گذاشتم ممنون میشم صلاح دانستید مطالعه کنید

اگه خوده آدم راه اشتباه بره چی؟ بعد از سالها تازه بفهمه چی؟

خب هركي خودش بخوره زمين گريه نميكنه،

ب من قبل ازدواج گفتن هرچي شد اينو بدون خودت خواستي ما پشتتيم ولي هرجا كم اوردي بدون خواسته خودت بوده

به نام قدرت مطلق الله
2740
خب هركي خودش بخوره زمين گريه نميكنه، ب من قبل ازدواج گفتن هرچي شد اينو بدون خودت خواستي ما پشتتيم و ...

بله متوجه ام

قبول دارید با ناراحتی جواب منو دادید نه تنها شما بعضی از دوستان هم همینطور؟  اگر همه دلایل شما ...

خب عزیزدلیلش اینه من یه هفتادی هستم  عذرمیخوام اگرباناراحتی جواب دادم قصدم این بود بگم دلایل هرکسی به خودش مربوطه ودلیلی نداره مورد سرزنش قراربگیره که چرازودازدواج کرده.من ازدواج موفقی داشتم خداروشکر وواقعااحساس خوبی دارم واگربرگردم عقب بازهم همسرمووهمین زندگی روانتخاب میکنم امااااا مخالف ازدواج سن پایین هستم واجازه نمیدم دخترم سن پایین بره زیربارمسعولیت چون ازدواج فقط وصل شدن زن ومرد بهم نیست.پیامدهای دیگه هم برای زن داره واون برخورد باخانواده همسر،اداب ومعاشرت باافراد جدید،وقبول کردن یک زندگی باتمام جزییاتش وچه بهتر که کمی فاصله بین دوران نوجوانی وخانه ی پدری،بازندگی مشترک وجود داشت باشه.من فقط ارزومیکنم همه ی خانومها حس عشق ودوست داشته شدن رو تجربه کنن واززندگی لذت ببرن

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
همین که موافق ازدواج سن پایین نیستی من ازت سپاسگزارم چون قطعا فردا در مورد بچه هات به کار میگیری و ا ...

مسائل اونقدری که شما فک میکنی مطلق نیست

وارد شدن به هر مدلی از رابطه دغدغه ها و درگیری هایی داره

چ ازدواج چ رل زدنای امروزی!

هر کدومم به نوعی اون آدمو فرسوده میکنن

اساس زندگی تو این مسیره

دنیا دیده بودن آدما به هزاران دلیل مربوطه که یکیس سنه

قرار نبست که به عقیده های موافقمون آفرین بگیم و با تصور جهل مرکب مخالفینمون عاقل اندر سفیه نگاه کنیم

با آرزوی شادی😊

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
شما درست می گید سن بالا توی ازدواج خوشبختی نمیاره فقط ریسکش رو پایین میاره در مورد دلایلم برا اشتباه ...

خیلی چیزایه دیگه ام تو پایین آوردن ریسک موثره

در کل نمیشه یه نسخه رو برای شرایط متفاوت پیچید

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
چه جواب كوبنده اي😂😂

حس میکنم کوبنده جواب دادن برای چنین موضوعی درست نیست