2726
عنوان

دهه 70 ها لطفأ

902 بازدید | 118 پست

چه دلایلی داشتین برا زود ازدواج کردن؟ اینجا پر از 77 و 75 و... که تازه بچه هم دارن از دردهایی میگن توی زندگی مشترک که مامان من 40 سالش بود بهش رسید...

چطور خانواده هاتون راضی شدن دلایلشون چی بود؟

در جواب ابلهان اینقدر خاموش ماندیم.... که گفتند: حرف حساب جواب ندارد...      
خانوما دخترا توجه توجه گروه اوردم یه گروه باهاااااال بشتابید بشتابید ورود اقایون ممنوع https ...

بس کن دیگه با این  گروه مسخرت دیوونمون کردی🙄🙄🙄

خدا رو شکر به خاطر همه اتفاقای خوب و قشنگی که قراره واسم پیش بیاد💜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

زندگی چقد قشنگ میشه هرکسی سرش توی کار خودش باشه آخر این تاپیک جز دعوا و توهین چیز دیگه نیس با احترام میرم بیرون

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  
2728
من متولد ۷۱ هستم یعنی زود ازدواج کردم 🤔 نکردما 🤔

چرا عزیزم زوده.. هر چند به خیلی مسائل ربط داره اما واقعا زندگی خیلی چیزها داره تو این سن برا شما بغیر از ازدواج

من متولد ۷۴ ام و دوساله عقدم یه سال و ۳ ماهه عروسی کردم الانم باردارم😁دلیلشم این بود ک با همسرم دوست بودم و عاشق شدم😁و چون پسر خوبی بود و هست خانوادمم راضی بودن

تاپیک فاتحه برای مادربزرگ مهربونم هرکس لطف کرد و فاتحه فرستاد تاپیکو لایک کنهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3353938/مادربزرگ-مهربونم-روحت-شاد

من نمی فهمم چرا تو نی نی سایت اصرار دارن که آدم ۴۰ سالگی ازدواج کنه و مادر شه.

چه دختر چه پسر اگه خدا براشون بخواد و شرایطش باشه ازدواج و بچه دارشدنشون تو سن کم خیلی هم بهتره.

من خودم ۱۸ ازدواج کردم که کمی زود بود.

اگه دختر داشته باشم ۲۰ و اگه پسر۲۳ دوست دارم ازدواج کنن

خدایا ممنونم بابت همه چی❤❤❤
زندگی چقد قشنگ میشه هرکسی سرش توی کار خودش باشه آخر این تاپیک جز دعوا و توهین چیز دیگه نیس با احترام ...

مرسی که تشریف میبرید

متولد ۷۳ ام ، دلیل ازدواجم فکرای بچگونه مثل همون لباس عروس اینا بود، ولی الان یه پسر ۸ ساله دارم با ...

واقعا؟

2706