2737
2739
عزیزم من شنیدم میگن مرکز ناباروری آز بدی خیلی بهتره دو باری که آز داده یجا بوده؟ حتمن آزمایشو تکرا ...

اتفاقا اون دفعه هم همونجا آزمایش داده ولی سریع گذاشتن تو دستگاه ...این دفعه نیم ساعت مونده.میتونم امیدوار باشم غلط بوده؟؟؟😔😔😔😔😔

بچه ها برای سلامتی نینیم یک صلوات مهمونم کنید 😍 خداروشکر به خاطر نینی خوشگلم... قربونت برم مامان که بعد این همه سختی اومدی و روزای قشنگ تری با خودت آوردی 😘😍‌‌ عاشقتم عشق کوچولوو منننن⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونمووقع باید تعداد اسپرم مردش زیاد باشه شوهرمنم صابون مایع زده بود واسپرم مردش زیاد بود

خدا کنه خیلی ناراحتم 😔😔😔

بچه ها برای سلامتی نینیم یک صلوات مهمونم کنید 😍 خداروشکر به خاطر نینی خوشگلم... قربونت برم مامان که بعد این همه سختی اومدی و روزای قشنگ تری با خودت آوردی 😘😍‌‌ عاشقتم عشق کوچولوو منننن⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
تو کجا iuiکردی و هزینه چقدر شد واین و چند بار متونی تکرار کنی ؟؟؟؟

عزیزم قم مرکز ریحانه بیمارستان نکویی. ببین من چون راهم دورتره هزینه هام به طبع بیشتره.خود آی یو آی 50 تومن شد. هزینه ویزیت و سونو و ازمایشات جداست. چون مرکزش دولتیه دوبار آی یو آی و یه بار آی وی اف میتونی بشی ولی بیشتر از اینا دولتی حساب میشه.اگه بخوای باز دولتی بشه باید یک سال صبر کنی. مامان آیناز جون کجایی بودی???

2742
بچه ها بتای من روز ۳۶ دورم ۶۳ بود امروز روز ۳۹ دورم بعد از ۳ روز بتارو تکرار کردم شد ۳۸۵

اوخی.من چقدر ذوق کردم به خدا مبارکه خیلی مامان زیبا  

جان منی.....  از این عزیزتر نمیشود........
بچه ها بتای من روز ۳۶ دورم ۶۳ بود امروز روز ۳۹ دورم بعد از ۳ روز بتارو تکرار کردم شد ۳۸۵

گیلی لیلیلیلیلیلیلیلیلیلیلیلیلیلیلیلیلیلیلیلیلی

مبارکه مامان خانومی.دیدی چقدر به خودت الکی استرس دادی. من شنیدم که میگن کسی که بتاش دیر میره بالا احتمالا بچه اش پسره.راست و دروغش رو نمیدونم

واریکوسل گرید چند بود?? تعداد و تحرکش چقدر بود

گرید ۳تعداد ۹بود تحرک هم تقریبا فکر کنم ۱۵

سه ماه بعد عمل تحرک و مورفولوژی یکی ۶۰یکی۵۰بود تعداد هم ۸بود که دارو داد گفت بهتر میشه....

2740
گرید ۳تعداد ۹بود تحرک هم تقریبا فکر کنم ۱۵ سه ماه بعد عمل تحرک و مورفولوژی یکی ۶۰یکی۵۰ب ...

منظورت 9میلیونه?? یا 9هزارتا. این که خیلی خوبه. مورفو و تحرکش بالاتر از رنج نرماله. کجا انجام دادی سعی کن مراکز ناباروری انجام بدی چون دقیق تر ورنج سخت تر و حساس تر در نظر میگیرن. 

گرید ۳تعداد ۹بود تحرک هم تقریبا فکر کنم ۱۵ سه ماه بعد عمل تحرک و مورفولوژی یکی ۶۰یکی۵۰ب ...

عزیزم منم همسرم ۵ ماهه واریکوسل عمل کرده ولی هنوز آزمایش نداده. چرا بچه دار نشدیم پس؟؟😞😞

توکل بر خدایت کن ، کفایت میکند حتما 🥰
منظورت 9میلیونه?? یا 9هزارتا. این که خیلی خوبه. مورفو و تحرکش بالاتر از رنج نرماله. کجا انجام دادی س ...

شما همسرتون واریکوسل عمل کردن؟؟

توکل بر خدایت کن ، کفایت میکند حتما 🥰

بچه ها من اقدامیم برا دومی ،این ماه دارم دارو مص رف میکنم امروز روز ۱۱ پری بود پس فردا میرم برا سایز فولیکول،و اگ همه چی ok باشه ب امید خدا شنبه صب iui میشم،شوهرم سالمه خودمم مشکلی ندارم ولی موندیم  ک چرا نمیشه برام دعا کنین

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍

سلام به مامانای آینده🙋‍♀️

منم میخوام ۱۰ روز دیگه اقدام کنم😊

واسم دعا کنید🤗

اگه راهنمایی یا پیشنهادی دارید واسه اینکه اقدامم موفق باشه ممنون میشم😍

به امید مامان شدن همه منتظرااااااا😘😘😘😘

خدایا شکرت❤️لطفا برای شفای همه ی مریضا دعا کنید😘
2706