2726
اون دارویی که این ماه خوردی به بدنت نساخته عزیزم حتمن به دکترت بگو داروهاتو عوض کنه

مرمر جون همون دارو ماه قبل (لتروزول)بعلاوه يه سري امپول hmg زدم

ماه پيش فولي داشتم اما اين ماه حداكثر سايز ١٠ميلي بودن..به كل نااميد شدم..حس ميكنم تخمدانام از كار افتادن..نبايد دو ماه پشت هم دارو ميگرفتم

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سارا جون منم قبل از این آمپول یه دونه فولی خوب رو 14سیکلم داشتم.ولی الان با 7تا آمپول اف اس اچ و لتر ...

چرا اينجوري شديم ابج؟

منم ماه پيش فقط با يه ورق لتروزول يه فولي عالي داشتم

اين ماه هم لتروزولم بيشتر كرد هم ٤ تا hmg زدم اما بزرگترين فوليكولم ١٠ ميل شد

حالا ميخوام يكي دو ماه استراحت بدم

ابج من از بهمن پارسال اقدامم😟😟😟

آره دلم سوخت براش بابام فقط یه نوه داره. پدرشوهرم اینا که هیچی. دلم برا اینا هم سوخت خیلی منتظر بودن ...

خيلي عالي كار ميكنن مشخصه كه باسوادن..ابج ماه استراحت كه نميگن ال دي بخور..نه؟

من شيرازم 

2728
بچه ها بتای من روز ۳۶ دورم ۶۳ بود امروز روز ۳۹ دورم بعد از ۳ روز بتارو تکرار کردم شد ۳۸۵

عاااليييي ترين خبر ممكن بود مرمر جون

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

بچه ها بتای من روز ۳۶ دورم ۶۳ بود امروز روز ۳۹ دورم بعد از ۳ روز بتارو تکرار کردم شد ۳۸۵

گام تبریک میگویم انشاءالله سالم میاد بغلت خیلی خوشحال شدم از ته دلم

خدایا هزاران مرتبه شکر که صدامو شنیدی .....
بچه ها من شوهرم ضعیف واریکوسل عمل کرده بعد سه ماه از داد فهمیدیم که بهتر شده از قبل و دکتر گفت هنوز ...

اونمووقع باید تعداد اسپرم مردش زیاد باشه شوهرمنم صابون مایع زده بود واسپرم مردش زیاد بود

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
توکل به خدا.خخخخخخخ بابام میگه 10 روز دیگه آز بده شاید خبری شد. خواستم بگم 10 روز دیگه تقریبا میشه آ ...

عزیزم بلاخره چی شد؟؟؟؟؟میگم  عزیزم برای iuiحداقل چقدر اسپرم لازمه ؟؟؟؟

خدایا هزاران مرتبه شکر که صدامو شنیدی .....

مبارکت باشهه ایشالاااه بسلامتی بغلش بگیری خیلی موواظب خوودت باش

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
چرا اينجوري شديم ابج؟ منم ماه پيش فقط با يه ورق لتروزول يه فولي عالي داشتم اين ماه هم لتروزولم بيش ...

استرس لامصب همه چیزمون رو ریخته بهم بعدش هم تغذیه.سارا آبجی من دکترم گفت اثر داروهات هنوز تو بدنت هست اون ماه که استراحتم باید اقدام داشته باشم. یعنی آمپول و قرص خبری نیست.ولی اقدام رو داشته باشم. انشاءالله که به زودی مامان میشی فقط استرس نداشته باش

خيلي عالي كار ميكنن مشخصه كه باسوادن..ابج ماه استراحت كه نميگن ال دي بخور..نه؟ من شيرازم 

والا خیلی هم معتقدن.خوشم میاد وقتی دکتر داشت برام تزریق میکرد بسم الله گفت و دعا کرد. بقیه اشون هم همینجورن. کلا 4تا پزشکن که یه تیم رو تشکیل دادن. نه عزیزم منظورم از استراحت یعنی اینکه قرص و امپول استفاده نکنم وگرنه اقدامم پابرجاست چون اثر دارو تو بدنمه.اگه اونجا مرکز دولتی داره برو تحت نظر اونا باش

عزیزم بلاخره چی شد؟؟؟؟؟میگم  عزیزم برای iuiحداقل چقدر اسپرم لازمه ؟؟؟؟

هیچی دیگه منفی شد. نمیدونم اتفاقا با خودم گفتم از آزمایشگاه بپرسم ببین تعداد اسپرم شست شده اش چقدر بود.خودمم کنجکاوم بدونم. ولی شنیدم که با چند هزارتا نتیجه گرفتن.چون اسپرم های خوب رو جدا کردن و تزریق میکنن

ازمايش رو فراموش كن با ارامش اقدامت رو برو

کاش میشد...آخه من فروردین سقط داشتم و دلیل سقطم اسپرم ضعیف شوهرم بود که فهمیدیم واریکوسل داره عمل کرد😭😭😭😭😭نمیتونم ریسک کنم

بچه ها برای سلامتی نینیم یک صلوات مهمونم کنید 😍 خداروشکر به خاطر نینی خوشگلم... قربونت برم مامان که بعد این همه سختی اومدی و روزای قشنگ تری با خودت آوردی 😘😍‌‌ عاشقتم عشق کوچولوو منننن⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2706