2733
2734
بچه ها من شوهرم ضعیف واریکوسل عمل کرده بعد سه ماه از داد فهمیدیم که بهتر شده از قبل و دکتر گفت هنوز ...

عزیزم من شنیدم میگن مرکز ناباروری آز بدی خیلی بهتره

دو باری که آز داده یجا بوده؟

حتمن آزمایشو تکرار کنه چون آزمایش اسپرمو نمیگن بذار دسشویی میام برمیدارم همونجا سریع باید میبرد میداد دستشون

بنظر من بره یه مرکز ناباروری آزمایشو تکرار کنه همسرتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه من ماه پيش يدونه فوليكول خوب داشتم ولي اين ماه با وجود مصرف بيشتر دارو اصلا هيچ فوليكولي نساختم ...

اون دارویی که این ماه خوردی به بدنت نساخته عزیزم حتمن به دکترت بگو داروهاتو عوض کنه

2731
اخه من ماه پيش يدونه فوليكول خوب داشتم ولي اين ماه با وجود مصرف بيشتر دارو اصلا هيچ فوليكولي نساختم ...

سارا جون منم قبل از این آمپول یه دونه فولی خوب رو 14سیکلم داشتم.ولی الان با 7تا آمپول اف اس اچ و لتروزل شبی دوتا به زور یه دونه روز 16 داشتم. آره عزیزم دکتر گفته استراحت بده چون این آمپولا خیلی قوین و پشت سر هم استفاده بشه احتمال کیست هست.بخاطر این استراحتم. سارا آجی میگم چند وقته منتظری?? یادم رفته

سارا جون منم قبل از این آمپول یه دونه فولی خوب رو 14سیکلم داشتم.ولی الان با 7تا آمپول اف اس اچ و لتر ...

عزیزم نیاز نیست این‌همه خودتو عذاب بدی...

منم ۳ ماه اقدام داشتم نشدم.

اما پریودیهام نامنظم شد..

اما این ماه با پودر داد دکتر طب سنتی که من باهاش کار میکنم..یه پودر خوردنی داد..یه بسته شیاف ماریانا اصل

اینقد ازمن عفونت و ... حارج شد نگو..

https://t.me/joinchat/LyZ1Q0YSAiG3cylXeqeGhQ

بعدش پریودیم منظم شو..

الانم علائم دارم..

اي جونم بابابزرگ ... مشتاق اومدن نوه ش هست ابج چه جالب كه دكترت يك ماه استراحت داده، خيلي كار بلده

آره دلم سوخت براش بابام فقط یه نوه داره. پدرشوهرم اینا که هیچی. دلم برا اینا هم سوخت خیلی منتظر بودن.

سارا آجی مراکز ناباروری خیلی بهتر پیگیری میکنن. من 3 سال پیش 4یا5ماه پشت سر هم hmgوhcg و همزمان شبی دوتا کلومیفن و دوتا لتروزل میخوردم. فکر کن ببین این دکتر چه بلایی سر من اورد. یعنی من از 5پریودم تا 14پریود آمپول میزدم.یعنی آبکش میشدم. ولی این تیم پزشکی میگن بعد از هر دوره یه ماه استراحتیم.

ساراجون تهران بودی???

عزیزم نیاز نیست این‌همه خودتو عذاب بدی... منم ۳ ماه اقدام داشتم نشدم. اما پریودیهام نامنظم شد.. ...

مبارک باشه. انشاءالله به سلامتی بغلش بگیری. قبلا طب سنتی رو امتحان کردم و کلی هزینه وچند ماه هم تحت درمان ولی روی من تأثیری نداشت.

مبارک باشه. انشاءالله به سلامتی بغلش بگیری. قبلا طب سنتی رو امتحان کردم و کلی هزینه وچند ماه هم تحت ...

هنو. باردار نیستم گلم..

منم منتظر خررم..

بیا گروه من..من بفهمم مشگلت چیه..

زیر ۳۰۰ تا ۵۰۰ درمانت میکنم عمری