2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وقتی عصبی میشه و میدونی ممکنه دست روش بلند کنی چند دقیقه موقعیتتو تغییر بده برو تو اتاق یا آشپزخانه 

آب بخور ،نفس عمیق بکش

تو هموطن منی پس، بامن همخونی،همخون من، تو خوش قلبی ،مهربان باش ،لبخند بزن،ببخش و بگذر.

عزیزم خودتو سرگرم کن مثلا داره اذیت میکنه توفیقم ببین بخصوص کمدی ی موقع های بچتون ببر پارک خودت خلوت کن بگو همسرت کمکت کنه گناهی نداره طفل معصوم من پسرم پیش فعاله تاحالا از گل بهترنگفتم بهش درصورتی ک همسرم اصلا کمکم نیست

نصیحت امشب:تا دلتون بخواد پولدار گرسنه دیدم تحصیل کرده بیشعور دیدم خوشگل بی شخصیت دیدمفقط آدم بودن و انسانیت داشتن مهمه رفیق!

بچه داری و بزرگ کردنش هیچوقت گل و بلبل و بی زحمت نبوده

اگر قرار بود از اول اروم مطیع و بی سر و صدا و بله چشم قربان گو میبود اسمش دیگه بچه نبود

یه بالغ افسرده بود.

در ضمن کتک زدن هیجکسم غیرارادی نیست اتفاقا خوب میدونی جیکار میکنی

اگر غیر ارادی یود تو خیابونم با یکی دعوات میشد دست روش بلند میکردی،ولی نمیکنی اینکارو چون میدونی پات گیر میشه

ولی بچه ای که نصف توهم نیست و بی پناهه رو میزنی

خدا پناه اون بچس اگر تو نیستی.

چند دقیقه به وقتایی فکر کن که انتظار دنیا اومدنش رو میکشیدی، که بغلش کنی.

دور جونش چند لحظه فکر کن ازت دوره چه حالی میشی؟

وقتی خوابه بشین کنارش ببین چه حسی داری؟

هر وقت خواستی عصبی بشی به اینا فکر کن.

یه کم واسه توسعه و تعلیم خودت وقت بذار ، کتاب صوتی گوش کن و... کلی مقاله اینا درمورد فرزند پروری و روانشناسی کودک 🥲🙏

همچنین درمورد کنترل خشم و.‌

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 

تمرین صبر کن 

یه جور دیگه خشمت رو خالی کن 

سعی کن بیشتر مدارا کنی 

من خودم یه مادر خسته ام پسر کوچیکم بی نهایت اذیت می‌کنه 

اما زدن چاره کار نیست 

خونه رو بهم میریزه داداششو اذیت می‌کنه 

کارتون میزارم باهاش کتاب حل میکنم بیرون میبرم 

از زمانی که حساسیتم رو کم کردم اوضاع بهتره 

با خودم میگم این روزام تموم میشه حالا خونه نامرتبه یا اذیت میشم بیخیال بزار از بچگیش لذت ببرم

نور امید خبر از آمدن رنگین کمان می دهد.🌈

منم مثل توام اصلا نمیتونم خودم رو کنترل کنم خیلییی زود عصبی میشم و خیلی زودم پشیمون و گریه میکنم هزار بار قربون صدقش میرم .هزار بار قول میدم به خودم تکرار نکنم باز میزنمش ...چندسالشه بچتون؟