2733
2734
عنوان

میخوام کافه بزنم خودم تنها اما نمیدونم چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1015 بازدید | 38 پست
خوب اول داخلشو درست کن دکور چوبی و کافه کلبه ای بزن

اگه خرج کنم در نیاره چی.خودم نمیتونم توش کار کنم باید پیتزا زن و اینا بیارم.بنظرت خوبه؟اطرافیانم میگن بیخیالش شمولی دلممیخوادامتحان کنم

ببین من تا حالا ندیدم کافه هایی که جاهای شلوغن حداقل تو شهر خودمون ببندن ولی راجع به میزان درامدشون ...

کیک و اینارو بلدم ولی فکر نکنم مردم مال منو بخورن باید از قنادی بیارم یا از اونایی که حرفه ای میپزن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کیک و اینارو بلدم ولی فکر نکنم مردم مال منو بخورن باید از قنادی بیارم یا از اونایی که حرفه ای میپزن

خو این همه ادم تو خونه کیک میپزن فروش دارن با یکیشون هماهنگ کن اولاش شاید کارت نگیره نمیدونم

ببین من تا حالا ندیدم کافه هایی که جاهای شلوغن حداقل تو شهر خودمون ببندن ولی راجع به میزان درامدشون ...

اینکه هیچکس اونجارو نمیگیره و هرکی گرفته بسته نگرانم میکنه وقتی جاشخوبه و لوازم داره قیمت مناسبه چرا میبندن پس؟کاش تهران بودی

2731

نه اتفاقا کیکو خودت بپز چند بار که بپزی دستت میاد دستور العملای نتی رو ببین خیلی خوب اموزش میدن عین بیرونیا میشه تزئین خاصی هم که نیاز نداره

فکر میکنی کافه ها همه میرن از قنادی میگیرن نبابا همشون خودشون میپزن 

شاید اونایی که همه میبندن خوب بلد نبودن اداره کنن کافرو

شاید شما بتونی ایده ها و طرحای جدید بیاری مثلا سرویس بیرون بر برای خود بازاریا هم بذار که مغازه دارا هم بتونن بهت سفارش بدن

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...

کیکای من رو بخورن😂😂😂

برو از صاحب قبلی علت بستن رو بپرس شاید محله جایی هست که اونجاها زیاد پول برا اینچیزا نمیدن

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃

من عاشق کافه زدنم وااای یکی از ارزوهامه .ولی باید موقعیت شهرتو در نظر بگیری ببینی چقدر میتونه درآمد زا باشه شوهر دوستم زده تو چالوس چون توریستیه عالیه درآمدش 

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤
ببین به درد میخوره خیلی شلوغه ولی هیچیش درست نیست خیلی کار میخواد نمیدونم چکارباید بکنم اصلا

وسط بازار کافه بدرد نمیخوره

تهیه غذای خونگی بزن که اکثر کاسبا ناهار نمیرن خونه از اونجا بگیرن 

یا فست فود

2740

عالیه اگه خلاق باشی و حساب شده خرج کنی خیلی هم خوبه فقط تو کافه خلاقیت مهمه که بتونی مشتری رو جذب کنی و نگهداری

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم

سلام عزیزم کجای تهرانی؟

اگه اطرافت مغازه هست، بهترین کار اینه که غذای خانگی ارزون درست کنی، اونوقت همون مغازه دارای دوروبر میشن مشتریای ثابت. چای و قهوه و شیرینی ام که همه میخورن. یه سر برو بازارچه پارک لاله، اونجا پر اینجور غذاخوریه که کلی مشتری دارن

من عاشق کافه زدنم وااای یکی از ارزوهامه .ولی باید موقعیت شهرتو در نظر بگیری ببینی چقدر میتونه درآمد ...

نه همچین جای لاکچری نیست یه مغازه کوچیکه که حتی میز و صندلی ایناش باید بیرون بچینم.بیخیالش بشم؟همسرم فست فود داره تو یه منطقه خوب میگه نمیتونی ولی دلم میخواد خودمو محک بزنم

منم از همین میترسم میترسم ضایع شم و درامد هم نداشته باشه کنار یه نونوایی هستش و شلوغه ولی خب ریسکه

کنار نونوایی جالب نیست یه رستوران کوچیک بزن یا غذای خونگی ولی کنار نونوایی در کل جای خوبی نیست

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
سلام عزیزم کجای تهرانی؟ اگه اطرافت مغازه هست، بهترین کار اینه که غذای خانگی ارزون درست کنی، اونوقت ...

نمیخوام خودم کار کنم میخوام کارگر بگیرم مغازه هم اونقدر جا نداره تهیه غذا بشه

منم از همین میترسم میترسم ضایع شم و درامد هم نداشته باشه کنار یه نونوایی هستش و شلوغه ولی خب ریسکه

نه ریسک نیست موقعیتش عالیه عزیزم فقط سعی کن همه چی تو منو بذاری مثلا چیزایی ک مردم بیشتر میخوان حتی میتونی دمنوشای مختلف هم تومنو بزنی خیلی باحال میشه

ببین اولش یکم ضرر میکنی ولی بعد ک بیوفتی روغلتک دیگه کسی نمیتونه جمعت کنه😋

2706