2752
2734
عنوان

دیشب شوهرم ی حرفی زد

745 بازدید | 17 پست

نوزادم شیر داده بودم سکسه میکرد سیر بود هی بهم گفت برو بچه بازم شیر بده گفتم سیره یهو گفت باید برم یکی بیارم ب بچم شیر بده 

من ازصبح پامیشم تا شب خسته عاشق بچمم بعد اونوقت این حرف میزنه

بعد بعم میگه شعور نداری مگ برد شیر بده اونم جلو خواهرم

وقتی بچه سیره چی شیر بدم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 وای چقدر بیشعوره اعصابم خرد شد چرا بچه دار شدی از این گاو

دلم خونه خیلی اشغال شده

از وقتی زایمان کردم ی نوازش نکرده منو میرم پیشش مسخره میکنه یا اصلا در میره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
دلم خونه خیلی اشغال شده از وقتی زایمان کردم ی نوازش نکرده منو میرم پیشش مسخره میکنه یا اصلا در میره

وا بعضی مردا چقد یهو حیوون میشن جرش بده

وقتی بچه ها، دانشمندان را همانطوری ببینند که خواننده ها و بازیگران معروف را می بینند، تمدن به سطح بعدی خواهد رسید.

من وقتی نوزاد بود به شدت بچه داری میکردم و خسته بودم دوباره که گریه رو شروع میکرد میگفتم وااااااای نهههههه بخواااب فلان. شوهرم که بعد از دوازده ساعت اومده بود یه ربع نینی رو ناز بده فقط، به نینی می‌گفت مامانت تو رو دوست نداره؟

دلم خونه خیلی اشغال شده از وقتی زایمان کردم ی نوازش نکرده منو میرم پیشش مسخره میکنه یا اصلا در میره

اصلا نمیدونن. یا فکر رابطه هست اینطوری می‌کنه. یکمم حسودیش میشه توجهت به نوزاده. شک داره که بتونی خوب نگهش داری

افسردگی بعد زایمان انگار واسه مرداست 

ولش کن یه گوشت در باشه اون یکی دروازه مردا زر زیاد میزنن برا هرکدوم بخوای خودتو ناراحت کنی پیر میشی 

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
دلم خونه ادم زایمان میکنه حساسه این اشغال اصلا نمیفهمه

شاید درکت نکنم چون همسرم این جوری نیست البته من خونه مادرم هستم فعلا ولی خدا را شکر کن به خاطر نعمتی که بهت داده و از خودش بخواه شوهرت سر به راه بشه

هر نفسی که فرو می رود ممد حیات هست
شاید درکت نکنم چون همسرم این جوری نیست البته من خونه مادرم هستم فعلا ولی خدا را شکر کن به خاطر نعمتی ...

منم خونه مادرمم

نمیتونم خونه هودم برم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40