2726

بچه ها یه مغازه هست که مال یکی از بستگانه.کوچیکه توی یه بازارچه ولی موقعیت خوبی داره همه ی لوازم فست فود و کافه رو داده فقط متروکه اس باید حسابی درستش کنم.حالا به سرم زده برم خودم بازش کنم نظرتون چیه

فکر کردم نوشتی میخوام کافور بزنم😂😂😂😂

منم شلغم رو بانمک میخورم😁حلیم رو هم با نمک میخورم😁 تازه؛ داخل روشویی مسواک میزنم🙄 واینکه یه ساله خواننده خاموشم 😶همتون رو هم میشناسم😈😈😈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه اصفهان بودی میومدم کمکت

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
عالیه  ولی به شرطی که بلد باشی کارتو  و اصلا اون مکان به درد این کار بخوره یا نه

ببین به درد میخوره خیلی شلوغه ولی هیچیش درست نیست خیلی کار میخواد نمیدونم چکارباید بکنم اصلا

اگه اصفهان بودی میومدم کمکت

نمیدونی چقدر احتیاج دارم یکی باهام باشه باهم بزنیم تنهایی فکر نکنم موفق شم.شما بودی میزدی؟پول پبش نمیخواد ازم ماهی دو تومن اجازه.باید یه سری لوازمم عوض کنم

نمیدونی چقدر احتیاج دارم یکی باهام باشه باهم بزنیم تنهایی فکر نکنم موفق شم.شما بودی میزدی؟پول پبش نم ...

ببین من تا حالا ندیدم کافه هایی که جاهای شلوغن حداقل تو شهر خودمون ببندن

ولی راجع به میزان درامدشونو اینا اطلاعی ندارم

هرچند مثلا کیکارو اگه خودت بپزی خیلی میصرفه کاریم نداره پختنش

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
بلا به دور😷😷😷😷😷نیستم گلم اهل هیچیییییی😅😅😅

😂😂😂😂😂

منم شلغم رو بانمک میخورم😁حلیم رو هم با نمک میخورم😁 تازه؛ داخل روشویی مسواک میزنم🙄 واینکه یه ساله خواننده خاموشم 😶همتون رو هم میشناسم😈😈😈
2706