2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سوره یاسین چهار قل سوره الرحمن سوره واقعه 

بعضی از دعاهایه کتاب گنج هایه معنوی واقعا جوابگو بود وهرروزم میخوندم ولی الآن که گاهی وقتا میخونم خیلی به مشکل میخورم وخوردم

چله زیارت عاشوره 

فقط خدااااا

ببین من اصلا ب روزه اعتقاد نداشتم هیچ سالی روزه نگرفتم اما ماه رمضون امسال فقطططط یک روز رو ب دونیت روزه گرفتم و همون ی روز هم رفتم نماز خوندم بعداز چندین سال (چون روزه گرفتم گفتم برم نمازای اون روزم کامل بخونم حتی نمازهم بلدنبودم رفتم از نت دراورد وخوندم) بخدااااا دونیتم براورده شد دوتاچیز محاااااال ک یهویی انجام شدن بخاطر همون الان بعدازچندددددین سال نمازمو شروع کردم وهرلحظه تسبیحم دستمه.... ازسوره های مزمل وطلاقم برامحبت نتیجه گرفتم

زندگیم خلاصه شده تو سه عدد عشق اولی همسرمH❤️ودوتا بچه هام💞🌷🥀❤️خدایا شکرت☺️
2706