2737
2734
عنوان

مهمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 2260 بازدید | 210 پست
الان شما مشکلتون با خانومتون فقط نمازه؟  هر حرفی با خانومتون میزنین آخرش میرسین به نماز که... ...

نه فقط نماز نیست

من دوست داشتم زن نماز خون داشته باشم که نشد.. یه وقتایی که میخوند برای من میخوند.. 

مشکلم دروغ گفتنشه. که خودشم میگه دست خودم نیست..

خدارو قبول نداره.. 

دوبهم زنی میکنه .پشت سر آدما یه حرفایی میزنه که برات ذهنیت ایجاد میکنه.. نمیشه همه چیو گفت. خودتون تصور کنید دیگه.. میگه فلانی اینکارو کرده. جاریم خودش گفت...

خوب به من چه؟؟

بچه ها رو میزنه

تنبله..

۵ دقیقه نمیتونم بدون بحث باهاش حرف بزنم

و...

البته خودمم بدون اشتباه نیستم

چه میدونم والا .آره ما از آسمون اومدیم   اما رسیدیم وسط جهنم    

ان شاءالله که همه چی برای شما خوب بشه

دلتونم پاکه.. خدا جواب دلتونو بده

باز خوبه مشکل شما در همین حده

خوبه شوهرتون با سواده. میتونن دلتون گرفت با هم حرف بزنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هیچوقت بی احترامی نکردم و نمیکنم خودشم میگن تو بهترین بچه ی ما هستی ولی ازشون دلخورم دیگه 

امیدوارم زندگیتون قشنگ و شاد باشه

من که از دیشب تو فکر جدا شدنم

حاضرم کل زندگیمو بدم تا مهرسو بدم و بره

بهش گفتم بچه ها رو حاضر نیستم پیشت باشن

استارتر شما خیلی صبرت زیاده که با همچین آدمی زندگی میکنی، کسی که ذره ای احترام برای طرف مقابلش قایل نباشه و فقط حرف حرف خودش باشه باید تنها بمونه نا قدر عافیت رو بدونه، متاسفانه گاهی ما زنها فکر میکنیم سقف آسمون پاره شده و فقط ما از اون به زمین اومدیم

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2731
استارتر شما خیلی صبرت زیاده که با همچین آدمی زندگی میکنی، کسی که ذره ای احترام برای طرف مقابلش قایل ...

تو خونه چنتا دعا پیدا کردم به خانمم گفتم چیه میگه دعا نوشتم هر بلایی سرت بیارم باز با من خوب باشی

نمیدونم تاثیر این دعا ها باشه که رمال براش مینویسه یا خودم اینهمه بی بخارم

نمیدونم چرا دارم تحملش میکنم

خودش بهم میگه من جای تو بودم یه لحظه خودمو تحمل نمیکردم

امیدوارم زندگیتون قشنگ و شاد باشه من که از دیشب تو فکر جدا شدنم حاضرم کل زندگیمو بدم تا مهرسو بدم ...

ممنون از لطفتون.شما که تا الان صبوری کردین بازم بهش فرصت بدین شاید تونست خودشو تغییر بده.بگید بره پیش مشاور شاید تاثیری داشته باشه.دعا میکنم خانمتون سربه راه بشه و قدر شما و زندگیتونو بدونه.

خلاصه ی دنیای یک زن:صدایِ بَمِ مردانه ایست که زیر گوشش مدام تکرار میکند:تا ابد دوستت دارم😍💕❤خداجونم خودت مواظب همسر مهربون و همه چی تمومم و دخترای گلم باش.نفسم به نفس سه تاشون بنده👨‍👩‍👧‍👧
تو خونه چنتا دعا پیدا کردم به خانمم گفتم چیه میگه دعا نوشتم هر بلایی سرت بیارم باز با من خوب باشی ن ...

واقعا نمیدونم چی بگم،خدا بهتون صبر بده زندگی با همچین آدمی سخته

خلاصه ی دنیای یک زن:صدایِ بَمِ مردانه ایست که زیر گوشش مدام تکرار میکند:تا ابد دوستت دارم😍💕❤خداجونم خودت مواظب همسر مهربون و همه چی تمومم و دخترای گلم باش.نفسم به نفس سه تاشون بنده👨‍👩‍👧‍👧
ممنون از لطفتون.شما که تا الان صبوری کردین بازم بهش فرصت بدین شاید تونست خودشو تغییر بده.بگید بره پی ...

لطف دارین و ممنونم

خدا کنه که اخلاقش درست بشه

دیروز خیلی اذیتم کرد و خواب داشتم شدید نذاشت بخوابم

نفرینش کردم.. چون اولین بار این حرفو ازم شنید چشاش گرد شد

خدا کنه همین حرف روش اثر گذاشته باشه

2738
لطف دارین و ممنونم خدا کنه که اخلاقش درست بشه دیروز خیلی اذیتم کرد و خواب داشتم شدید نذاشت بخوابم ...

خداکنه همون حرفتون تلنگری بشه براش و خودشو اصلاح کنه.دلش قرصه که هرکاری کنه شما ولش نمیکنی ولی بنظرم یکبار قاطع باهاش حرف بزنین بگین تصمیمتون جدیه شاید به خودش بیاد.

خداکنه همون حرفتون تلنگری بشه براش و خودشو اصلاح کنه.دلش قرصه که هرکاری کنه شما ولش نمیکنی ولی بنظرم ...

قبلا از طلاق میترسید

شهریور ماه گند زد به زندگیمون

چند بارم از خونه گذاشت و رفت

کارمون بالا گرفت.. ولی انگار براش طلاقم مهم نیست الان. البته دقیق نمیدونم

مادرش و خونوادش پشتش بودن چون یه دروغهایی از من و خونوادم گفت که فکر کنم باور کردن

یه روز اومدن خونمون و مادرش با توپ پر اومد. هر چی گفت من جواب بد ندادم

فکر میکرد من التماس میکنم دخترش بیاد خونم

دید که دلم پره آخرش به التماس افتادن و گفتن خودشون اصلاحش میکنن و آورونش خونه. یه هفته خوب بود اما بازم همون شد

قبلا از طلاق میترسید شهریور ماه گند زد به زندگیمون چند بارم از خونه گذاشت و رفت کارمون بالا گرفت. ...

دیگه عادت کرده خیلی سخته بتونه خودشو تغییربده،میدونی خوشی زده زیر دلش یه روزی پشیمون میشه که خیلی دیر شده.واقعا آدم عاقل اینکارارو نمیکنه 

دیگه عادت کرده خیلی سخته بتونه خودشو تغییربده،میدونی خوشی زده زیر دلش یه روزی پشیمون میشه که خیلی دی ...

آینده برام مبهمه

و این عذابم میده

مهم نیست دیگه عمری ازم گذشته و فقط خوشبختی بچه هامو میخوام

آینده برام مبهمه و این عذابم میده مهم نیست دیگه عمری ازم گذشته و فقط خوشبختی بچه هامو میخوام

آرزوی خوشبختی برای شما و بچه های گلتون دارم،انشاالله که زندگی از این به بعد روی خوششو نشونتون بده و دنیا بر وفق مرادتون بچرخه.

آرزوی خوشبختی برای شما و بچه های گلتون دارم،انشاالله که زندگی از این به بعد روی خوششو نشونتون بده و ...

ممنونم‌ از دعای قشنگ شما

خدا کنه درست بشه که بدجور به آرامش نیاز دارم

خدا عزیزای شمارو براتون حفظ کنه و زندگیتون پر از اتفاقای قشنگ باشه همیشه