2737
2739
عنوان

مهمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 2260 بازدید | 210 پست
ممنونم‌ از دعای قشنگ شما خدا کنه درست بشه که بدجور به آرامش نیاز دارم خدا عزیزای شمارو براتون حفظ ...

ممنون از لطف و محبتتون

خلاصه ی دنیای یک زن:صدایِ بَمِ مردانه ایست که زیر گوشش مدام تکرار میکند:تا ابد دوستت دارم😍💕❤خداجونم خودت مواظب همسر مهربون و همه چی تمومم و دخترای گلم باش.نفسم به نفس سه تاشون بنده👨‍👩‍👧‍👧
نه فقط نماز نیست من دوست داشتم زن نماز خون داشته باشم که نشد.. یه وقتایی که میخوند برای من میخوند.. ...

ایشالا که خدا کمکتون کنه... صبر زیادی شما کار دستتون داده، 10 سال موندین تو این زندگی و هیچ کار نکردین، ساختین در واقع... الان خیلی دیگه کارتون سخته....

باید از همون اول حل میکردین این مشکلات رو... نمیدونم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره..۱۵ سالش بود و من ۲۷ سالم بود اشتباه از همینجا شروع شد هرچند از یه شهر و یه منطقه هستیم ولی خو ...

آخه خداییش دختر بچه 15 ساله؟!؟!؟ تو اون سن نمیدونه چی از خودش و از زندگی میخواد... صرف شنیدن یه سری حرف ها از خاندان شوهر چشم بسته تصمیم گرفته و رفتار کرده.... 

ایشالا که خدا کمکتون کنه... صبر زیادی شما کار دستتون داده، 10 سال موندین تو این زندگی و هیچ کار نکرد ...

دقیقا همینه

اولش خونوادش بهم گفتن بچه طلاق بوده و پیش پدرو مادرش بزرگ نشه و سختی کشیدست.. هولشو داشته باش

منم انقد لوسش کردم. انقد لوسش کردم.. که الان شده این

حقمه سرم بیاد

2728
آخه خداییش دختر بچه 15 ساله؟!؟!؟ تو اون سن نمیدونه چی از خودش و از زندگی میخواد... صرف شنیدن یه سری ...

اون موقع شاید چیزی نمیدونست

ولی الان یه رفتاری داره که ادمای گنده رو گول میزنه

یه دوبهم زنی هست

اوووف یه خواهر داره.. کلا دوتا خواهرن...

انقد پشتم حرف زد . منو میدید بدی بقیه رو گفت.. کلا قطع رابطه کردم با اونا

شوهر من عادت داشت که تو بحثها به مامانم یا مامانش زنگ بزنه و همه چیو بهشون بگه .منم مثل خُلا التماس ...

بخدا منم همینم نمیدونی بحث ک میشه چ استرسی میگیرم که الان پا میشه گوشیشو برمیداره و آبرومو میبره....انقد التماسش میکردم ک زنگ نزن توروخدا

اما بدتر میکرد آبرومو برده از خدا میخوام یکی پیدا شه با خودش همین رفتارو بکنه

مثلا انقد محڪمــ بغلم ڪنے که ترڪ خوردگےِ های قلبم بچسبه به همـ :)🖤
بخدا منم همینم نمیدونی بحث ک میشه چ استرسی میگیرم که الان پا میشه گوشیشو برمیداره و آبرومو میبره.... ...

باورت میشه یه باروقتی گوشیشو از دستش کشیدم که زنگ نزنه از پنجره پرید تو حیاط بعدش رفت خونه باباش تمام جریان دعوا رو بهشون گفت .ما خونمون طبقه اول بود وقتی از پنجره بیرون پرید گفتم الان پاش می شکنه اما کاریش نشد.کلاً وقتی عصبانی میشه تعادلی رو کاراش نداره  

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.
باورت میشه یه باروقتی گوشیشو از دستش کشیدم که زنگ نزنه از پنجره پرید تو حیاط بعدش رفت خونه باباش تما ...

واااایییی.....واقعا؟؟😰

عزیزم خیلی سخته درکت میکنم😔

مثلا انقد محڪمــ بغلم ڪنے که ترڪ خوردگےِ های قلبم بچسبه به همـ :)🖤
2740
ان شاءالله که همه چی برای شما خوب بشه دلتونم پاکه.. خدا جواب دلتونو بده باز خوبه مشکل شما در همین ...

به قول خودتون نمیشه اینجا همه چی رو گفت .مشکل من فراتر از چیزیه که گفتم .زود جوشی و عصبی بودن .شکاک بودن و تهمت زدن به من .یه مدت دست بزن داشتن.موقع عصبانیت پرت کردن وسایل تنها بخشی از اخلاقایه که شوهرم داره.گاهی اوقات اینقدر فشار عصبی و روانی بهم وارد میشه که موقع حرف زدن لکنت میگیرم .دوست دارم یه جایی برم که هیچکس نباشه.درس خوندن چه فایده ای داره وقتی نتونی با همسرت درست رفتار کنی .کاش همون قدر که دنبال نوشتن مقاله واسه نشریات داخلی و خارجی بود یه کم به فکر خانوادش بود .الان با هم خیلی کم حرف میزنیم جون بعدش با هم دعوامون میشه  

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.
اره..۱۵ سالش بود و من ۲۷ سالم بود اشتباه از همینجا شروع شد هرچند از یه شهر و یه منطقه هستیم ولی خو ...

ما هم سه سال فاصله سنی داریم اما بازم مشکل داریم من همیشه فکر میکردم فاصله سنی ده سال خوبه چون مرد پخته هست وخیلی از کارهایی نسنجیده رو انجام نمیده اما با شرایطی که شما گفتین به این نتیجه میرسم که فقط تربیت خانواده ها و ذات فرد مهمه

به قول خودتون نمیشه اینجا همه چی رو گفت .مشکل من فراتر از چیزیه که گفتم .زود جوشی و عصبی بودن .شکاک ...

اره واقعا نمیشه همه چیو گفت

ولی چرا باید اینجوری باشه. مگه آدمیزاد چند بار تو این دنیا قراره زندگی کنه؟؟

واقعا ارزش نداره.. 

از یه تحصیل کرده بعیده اینکارا.. برای عصبی شدنش نمیره مشاوره؟

ما هم سه سال فاصله سنی داریم اما بازم مشکل داریم من همیشه فکر میکردم فاصله سنی ده سال خوبه چون مرد پ ...

اره سن بالا پخته تر هستن

خانمم سنش خیلی کم بود ولی من یه خواهرزاده همسن خانمم امسال نامزد کرده.. اصلا دوتاشون قابل قیاس نیستن

یادم نمیره دفعه اولی که رفتم‌ خونه مادربزرگش اول ازدواجمون بود مادربزرگش جای مادرخانمم میشه چون اونجا رفتم خواستگاری خانمم ...و خانمم از ۶ سالگی پیشش بزرگ شده بود

مادربزرگش گفت برای شوهرت میوه بزار. اونم یه سیب ورداشت و سمتم پرت کرد و گفت اینم میوه.. من موندم چه کاری بود تو جمع.. 

اره واقعا نمیشه همه چیو گفت ولی چرا باید اینجوری باشه. مگه آدمیزاد چند بار تو این دنیا قراره زندگی ...

نه   من سه سال بعد از ازدواجمون واسه یه مشکلی که تو زندگی مون بود رفتم مشاوره اما اون نیومد همش هم میگفت تو داری می ری مشاوره که مجوز طلاقت بگیری 

ولی کور خواندی من طلاقت نمیدم .منم بهش میگفتم من اگه بخوام طلاق بگیرم پیش وکیل می رم نه مشاور ولی کو گوش شنوا.سال پیش هم به اصرار من هر دو با هم مشاوره رفتیم اما جلسه سوم که تموم شد بهم گفت داریم می ریم مشاوره که تو عوض بشی منم دیگه نرفتم .شاید باورتون نشه اما پیش مشاور یه جوری حق به جانب و مبادی آداب حرف میزد که خودم تعجب کرده بودم.

نه   من سه سال بعد از ازدواجمون واسه یه مشکلی که تو زندگی مون بود رفتم مشاوره اما اون نیومد ه ...

از تحصیلاتی که داره بعیده این کارا.

ما هم رفتیم مشاور دفعه اول مشاورش یه آقا بود. کارشم جالب نبود..

دفعه دوم یه خانم بود.. نمیدونم خانمم پیشش چی گفته بود که خانمه تمام تقصیرو به من میداد.. البته تو جلسات مشترک آنچنان حرفای قشنگ میزد که فکر میکردم انگار یکی دیگست

چقد دردامون شبیه همه..

از تحصیلاتی که داره بعیده این کارا. ما هم رفتیم مشاور دفعه اول مشاورش یه آقا بود. کارشم جالب نبود.. ...

تحصیلات باید پشتش درک و شعور هم باشه. وقتی خواستیم بریم مشاور من گفتم بهتره مشاور مرد باشه .با خودم گفتم شاید اگه از هم جنس خودش مشاوره بگیره زودتر  قبول کنه اما بهم گفت تو حتماً قصد و غرضی داری که میخوای مشاور مرد باشه.  بله دردامون خیلی شبیه همه واسه همین تا یکی مثل خودم میبینم زود درد و دل میکنم ببخشید سرتون رو درد آوردم. امیدوارم خدا به ما صبر بده و به همسرامون عقل.