2733
2739
عنوان

مهمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 2260 بازدید | 210 پست
چی بگم عزیزم اما اگه واقعاً می تونین ببخشید ؛گذشت کنین

خیلی دوست دارم این کارو کنم واقعا .ولی یاد بدیهاشون میفتم همیشه،بیشتر از همه خودم دارم داغون میشم،میخوام برم از اینجا که از همشون دور باشم اینجوری نبینمشون فکرکنم کمتر عذاب میکشم به خدا عصبی شدم از دست اونا 

خلاصه ی دنیای یک زن:صدایِ بَمِ مردانه ایست که زیر گوشش مدام تکرار میکند:تا ابد دوستت دارم😍💕❤خداجونم خودت مواظب همسر مهربون و همه چی تمومم و دخترای گلم باش.نفسم به نفس سه تاشون بنده👨‍👩‍👧‍👧
من از فامیلای شوهرم بدی ندیدم غیر از پدر شوهرم. با این حال هم احترامشو نگه میدارم هم وقتی می رم خونش ...

الهی عزیزم سخته که ببخشی میدونم

خلاصه ی دنیای یک زن:صدایِ بَمِ مردانه ایست که زیر گوشش مدام تکرار میکند:تا ابد دوستت دارم😍💕❤خداجونم خودت مواظب همسر مهربون و همه چی تمومم و دخترای گلم باش.نفسم به نفس سه تاشون بنده👨‍👩‍👧‍👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اصلا دوست ندارم خانواده شوهرم بیان خونمون... برای اینکه از صفر تا الان زندگیمون هیچ کاری واسمون نکردن، نه مالی نه عاطفی... بود و نبودشون تاثیری تو زندگیمون نداشته، مادر همسرم از یه غذا پختن هم تو خونش دریغ کرده... منم وقتی میان خونمون ناخودآگاه حالم بد میشه، نفسم میگیره، بد اخلاق میشم و حرفم نمیاد... سکوت محض میشم....

2728
شوهر من عادت داشت که تو بحثها به مامانم یا مامانش زنگ بزنه و همه چیو بهشون بگه .منم مثل خُلا التماس ...

چرا خونه ما همه چی برعکسه؟؟😢😢

خانمای اینجا انگار از آسمون اومدن

منم میدونم که برای خانم من جوابگو نیست چون از درونش باید قبول کنه که کارش اشتباست.. اون نمیخواد که ...

الان شما مشکلتون با خانومتون فقط نمازه؟ 

هر حرفی با خانومتون میزنین آخرش میرسین به نماز که... خب بعد نمازی که به خاطر شما خونده بشه خوبه؟ قبوله؟

من نیمه شعبان تو حرم امام رضا خیلی واستون دعا کردم هم واسه شما و هم واسه دوستانی که تو تاپیک شکاکی ب ...

خیلی ممنکنم ازتون. لطف کردین

ان شاءالله زندگی شما هم وفق مرادتون بشه

من که آرزومه کل فامیلام بمیرن چون ازشون متنفرم انقدر که بدی دیدم ازشون از خانواده خودمم خوبی ...

خوبه واقعیت رو قبول میکنید

ولی پدر و مادرت در هر صورت باید از شما احترام ببینن

2738
ولی شوهرم حتی کوچکترین بی احترامی به خانوادم و فامیلام نکرده،همشونم خیلی شوهرمو دوست دارن ولی شوهرم ...

آفرین به شوهرتون

و آفرین به شما که سواستفاده نمیکنید

چرا خونه ما همه چی برعکسه؟؟😢😢 خانمای اینجا انگار از آسمون اومدن

چه میدونم والا .آره ما از آسمون اومدیم   اما رسیدیم وسط جهنم  

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.
بله تا وقتی خود طرف نخواد اشتباهشو بپذیره هیچ کاری نمیشه کرد .کسی که خوابیده رو میشه بیدار کرد اما ک ...

دقیقا

بارها بهش اینو گفتم.. اما براش مهم نیست

خوبه واقعیت رو قبول میکنید ولی پدر و مادرت در هر صورت باید از شما احترام ببینن

من هیچوقت بی احترامی نکردم و نمیکنم خودشم میگن تو بهترین بچه ی ما هستی ولی ازشون دلخورم دیگه 

یه سوال... الان خانمتون 25 سالشونه، فک کنم یه جا گفتین 10 ساله ازدواج کردین، یعن خانومتون 15 سالگی ا ...

اره..۱۵ سالش بود و من ۲۷ سالم بود

اشتباه از همینجا شروع شد

هرچند از یه شهر و یه منطقه هستیم ولی خونواده ها اصلا باهم اختلاف فرهنگی شدیدی داریم

منم اصلا دوست ندارم خانواده شوهرم بیان خونمون... برای اینکه از صفر تا الان زندگیمون هیچ کاری واسمون ...

حق دارید وقتی از یکی خوشتون نمیاد و بیان خونتون اذیت بشید

اونام باید هوای بچه خودشونو دلشته باشن اگه توانشو دارن

2706