2737
2734
عنوان

اونايي كه احساس خوشبختي دارن بيان😊

| مشاهده متن کامل بحث + 3218 بازدید | 97 پست

گاهیم دیدن شوهرم ک ژولیده و خسته وبیحال از سرکار میادو میگی الانه ک از حال بره ولی اون بغلشو واسم باز میکنه ک بپرم بغلش❤

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
واي چقدر با اون دورهمي عصرتون حال كردم عالي بود دلخوشي هاي خوشگلي واسه خودت درست كردي❤️❤️❤️

مرسی عزیزم❤زندگی خییییلی کوتاهه و جز بلعیدن هر لحظش چاره ای نداریم چون دیگه هیچوقت نمیتونیم برگردیم به این دوران چاره ای جز لذت بردن نییییست

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی شوهرم از سرکار میاد از همون دم در میگه دخترم کجایی ,و میاد بغلم میکنه بوسم میکنه, یه شاخه گلم ب ...

خوشبخت بشی ...من که دارم با یه گاو زندگی میکنم قدرشو خیلی بدون برام دعا کن خیلی دلم شکسته

2728
راستش الان روحیم اصلا خوب نیس هیچی خوشحالم نمیکنه  همش میگم خدایا یه هفته دیگه بمونه بچم  ...

انشاءالله به وقتش زایمان سریع و راحت داشته باشی و خدا بهت بچه سالم و صالح بده 

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

خوش بحالتون🤗😍

من به دنیا اومدم تا خوشبختی بقیه رو تماشا کنم...سهم من ازین دنیا نه یه آینده ی روشنه،نه سلامتی،نه حس خوب همسربودن و نه حس مادر بودن...سهم من تماشاکردن و همیشه تنها بودنه
خدا مادرتو حفظ کنه عمر با عزت بهش بده💟

فدات بشم عشقم❤خدا سایه ی مادر شما رم مستدام کنه😍

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂
2740
انشاءالله به وقتش زایمان سریع و راحت داشته باشی و خدا بهت بچه سالم و صالح بده 

مرسی بابت دعای قشنگت عزیزم🌹🌹

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
خوش بحالتون🤗😍

عزیزم اگه همه بخوان رو جنبه های منفیه زندگیشون تمرکز کنن مطمئن باش هممههه آدما عمیقا احساسبدبختی میکنن چون هممون تکامل طلبیم و زندگیه هیچکسم کامل نیست از چیزایی که داری لذت ببر و سعی کن خوشیو برای خودت بساز

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔
تو تراس خونمون کلی گل و گیاه دارم که وقتی بهشون میرسم واقعا حالم خوب میشه،من وسواس مرتب بودن دارم و ...

افرین به این همه انرژی مثبت امضاتودوست دارم مرسی 

زندگی زیباس همراه بالبخند  

یه نفر دارم که بهم انرژی و روحیه میده از وقتی که اومده توی زندگیم خیلی خوشحال و شادم 😍

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
ای جانم منم دلم خوشه ب شیرین کاریای پسرم ک هرروز ی کارجدید انجام میده  ب بابا ماما گفتناش د ...

اخ اخ از غذا خوردن بچه گفتي

هر لقمه اي كه ميخورن انگار نوش جون خودمون ميشه

خدا حفظش كنه براتون

2706