2733
2734

امشب باشوهرم از گوشی خودم داشتیم کلیپهای اینستا رو میدیدیم،ی کلیپ بود عروسی بودش خواهر عروس داشت میرقصید با پیرهن کوتاه چسبون مشکی بدنش پر بود و سفید موهاشم بلند و روشن،خلاصه نوشته بود ۷ثانیه آخر کلیپ رو ببینید چه اتفاقی میفته،باشوهرم داشتیم می‌دیدیم ک شوهرم گفت ای بابا زد جلو و ۷ثانیه آخرش طنز بود،خلاصه من نمی‌دونم چرا بخاطر اعتماد بنفس پایینم حس کردم الان شوهرم توی دلش میگه دختره چ خوشگل بود...بعد دیگه شوهرم گفت بسه اینستا بخابیم،من ی کم تو خودم بودم،کلا شوهرم آدمیه ک میرم تو خودم می‌فهمه گفت چته پکری گفتم نه بابا چیزی نیست انقد سوال پیچک کرد ک آخرش گفتم هیچی بابا فقط این اینستا مجازیه اینارو فکرنکن چیز خاصین،بعد شوهرمم گفت ای بابا گورباباش بابا بدرد نمیخورن،...خلاصه چیکار کنم انقد فکرم خرابه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یکم به خودت برس اگر دوست داری رو فرم بری باشگاه برو اصلا حتی باشگاه بری بهت اعتماد بنفس میده بخاطر اینکه داری به خودت اهمیت میدی برا خودت بیشتر وقت بزار تفکرتو درست کن تفکرات خیلی مهمه

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....

تبریک میگم شوهرتم اگه بهش فکرنمیکرد تو یادش دادی که میتونخ بهش فکرکنه 

بابا مردا اصلا اون همه جزئیاتو نمیبینن که ماها میبینیم باورکن همین الان ازش بپرسی موهای خانومه چ رنگی بود یادش نمیاد انقدر حساس نباش

احتمالش هست خوشش اومده باشه چون مردا تنوع طلب هستن دوس دارن همه جور رنگ‌پوست و اندام و قد رو مزشو بچ ...

نگو واقعا وقتی نمیدونی راجب طرز فکر همسرش 

تو دل طفلک خالی میشه میدونی چقدر حس بدیه یک خانم اینو حتی فکر کنه من که مجردم اعصابم خورد میشه کلا گفتم ناراحت نشی از نظرم♥️

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....

خب چرا میزاری ببینه. من که اجازه نمیدم شوهرم توو‌اینستا ازین چیزا ببینه سریع رد میکنم. علاوه بر گناهش که بهش معتقدم چون اونجا همه چی خیلی قشنگ تر و‌فانتزی تر با کلی نور و‌جلوه و‌افکته و زیباتر به نظر میاد خلاصه که اینجوریاس🤭. من خودم که زنم دخترای خوشگلشو میبینم احساس زشتی میکنم

هیچم   هیچ
خب چرا میزاری ببینه. من که اجازه نمیدم شوهرم توو‌اینستا ازین چیزا ببینه سریع رد میکنم. علاوه بر گناه ...

اره دقبقا

من قدم۱۶۴ وزنم۵۴,حس میکنم لاغرم پوستمم گندمیه،موهامم تقریبا تا کمرم،کلا اعتماد بنفسم خیییییییییییییلی پایینه مخصوصا از وقتی مادر شدم بخاطر کم خوابی و...تو آیینه خودمو زشت میبینم درصورتی ک قبل بچه،اصلا اینطور نبود،البتع قبل بچه پر بودم صورتم همه جام بچه دار شدم از بس دنبالشم هرچی میخورم آب میشه لاغرشدم

احتمالش هست خوشش اومده باشه چون مردا تنوع طلب هستن دوس دارن همه جور رنگ‌پوست و اندام و قد رو مزشو بچ ...

خب ما زنا هم بدمون نمیاد منتها ما یه فرقی که بلانسبت با حیوون داریم(دور از جون) اونم اینه که باید جلوی نفسمونو بگیریم. مردها هم باید جلوی خودشونو بگیرن انقد که ما خانوما گفتیم مردا تنوع طلبن مجوز هر کار کثیفی رو بهشون داده

هیچم   هیچ