2737
2739
عنوان

اونايي كه احساس خوشبختي دارن بيان😊

| مشاهده متن کامل بحث + 3204 بازدید | 97 پست

پسرمو ک نگاه میکنم 

حرف زدنای باحالش اقا اقا گفتناش 

اسممو صدا میزنه 

از موضوع خاصی وقتی تعجب میکنه

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم
من وقتی شوهرمو بچمو میبینم کنار هم نشستن باهم حرف میزنن همو.بغل میکنن دلم ضعف میره و.چشامو.میبندمو م ...

خوشبختیتون پایدار و همیشگی عزیزم💖

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اي جان خدا واسه هم حفظتون كنه چي از اين قشنگتر

ممنون عزیزم , واسه این همه محبتش و وابستگیمون میترسم بچه بیارم, وقتمون بره برا بچه و از هم دور بشیم, خیلی به هم وابسته ایم و نگرانم

2728
تو تراس خونمون کلی گل و گیاه دارم که وقتی بهشون میرسم واقعا حالم خوب میشه،من وسواس مرتب بودن دارم و ...

واي چقدر با اون دورهمي عصرتون حال كردم

عالي بود

دلخوشي هاي خوشگلي واسه خودت درست كردي❤️❤️❤️

2738

راستش الان روحیم اصلا خوب نیس

هیچی خوشحالم نمیکنه 

همش میگم خدایا یه هفته دیگه بمونه بچم 

خستم فقط دلخوشیم اینه ب سلامت بگذره این روزا

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
وقتایی که حوصلم سر میره بچه ها رو میذارم پیش شوهرم تنها میرم میش مامانم یا آبجیام تو راهم یه آهنگ قش ...

خدا مادرتو حفظ کنه عمر با عزت بهش بده💟

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2706