2737
2734
عنوان

برنامه ی روزانه برای ملکه ها 👸👸👸👸

| مشاهده متن کامل بحث + 139292 بازدید | 1324 پست
رویا جان گلبوته جان میشه لطفا به منم کمک کنید دیگه داره همه چی تموم میشه تو پست قبلیم گفتم شوهرم من ...

عزیزم من نمیخوام خدایی نکرده ناراحتت کنما

ولی اخه زدتت بعد براش لقمه میگیری وغذا درست میکنی اونم دراین حد زدن

حالا کتک کاری دونفری فرق داره دونفر تو یه موضع بودن

من واقعا ناراحت شدم

سعی کن احترام بذاری ب خودت تا احترام ببینی عزیز

خدایا شکرت بابت تمام نعماتت...❤❤❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ملکه های عزیز به خصوص گلبوته جان و رویا جان.

من تقریبا دو سال ازدواج کردم و سه ماه دیگه بچم بدنیا میاد😍 دوس دارم با شما همراه باشم و حس ملکه بودن رو تجربه کنم لطف کنید ی توضیح مختصری از برنامه هاتون  بگید 

سلام به همه دوستای عزیز و نازنین😘

امیدوارم حالتون عاااااالیییییی باشه💖😘💖😘

من به یکی و نصف از هدفای این ماهم رسیدم😁

ترشی و مربا درست کردم البته مقدارش بیشتر از عکسِ برای نمونست و کتاب هم خوندم یکی رو😉😅

خدایا شکرت بابت تمام نعماتت...❤❤❤❤
2742
سلام به همه دوستای عزیز و نازنین😘 امیدوارم حالتون عاااااالیییییی باشه💖😘💖😘 من به یکی و نصف از ...

سلام‌عزیزم

آخ‌دهنم‌آب‌افتاد😋😋😋😋

ترشی‌هاتو‌میگی‌چطور درست‌کردی

خدایا‌مارو‌به‌زندگی‌چرکولکی‌قبلمون‌برگردون😫
سلام به همه دوستای عزیز و نازنین😘 امیدوارم حالتون عاااااالیییییی باشه💖😘💖😘 من به یکی و نصف از ...

آخ دهنم آب افتاد دلم ب تاپ تاپ افتاد🤩🙊🙊

کدبانویی هسی واسه خودتا زر زر بانو

موفقیت کلید شادی نیست، بلکه شادی کلید موفقیت است؛ اگر آنچه انجام می‌دهی دوست بداری، موفق خواهی بود. ❤️
2738
من نمیدونم چرا حس میکنم افسرده شدم انقد همسایه بالایی اذیت میکنه و میدوعه همش به صداها حساس شدم دوست ...

عزیزم‌چرا افسرده بشی؟🤔

اذیتی‌برو‌یه‌تذکر‌کوچولو‌بده💪 اصلا‌هم‌خجالت‌نکش‌و‌نترس از بیان‌کردنش بذار‌هر کیم‌خواست‌ناراحت‌بشه‌😒تو کار درسته‌انجام‌بده‌

بعدا‌هم‌به‌خودت‌برس‌😎،لباسای خوشکل‌بپوش💅👗💍👠📿💄،برقص‌💃،‌کارای هنری‌انجام‌بده‌🎨🖼،از زندگیت‌لذت ببر از هر لحظه‌ش‌😊فکرای منفی‌رو‌از خودت دور کن😉 و مثبت فکر کن و توقعات بقیه‌به صفر برسون😑🤩 تا بتونی‌آرامش‌داشته‌باشی😍🥰

خدایا‌مارو‌به‌زندگی‌چرکولکی‌قبلمون‌برگردون😫

سلام خانوم خوشگلا راهنمایی میخوام

یکبار تصمیم گرفتم بخاطر اینکه به همسرم خوش بگذره تو یه جمعی شرکت کنم که غذایی که ازش متنفرم رو داشتن

اولش خواستم نرم اما بعد پیش خودم گفتم در جواب همه ی از خودگذشتگی های همسری یکبارم من خوبی کنم

قرار سد سرراه برام غذای دیگه ای بگیره که زمان شام من تو یه فضای دیگه عذای خودمو بخورم اونم بره داخلو البته جون تعداد بالا بود مجبور شد زیاد خرید کنه که مقداری هم برای بقیه ببره

بماند که اصصصصصلا به هیچ کدوممون خوش نگذشت و .... متاسفانه گوشتی که گرفته بود دو بسته بود که یک بسته ش کاملا فاسد شده بود و ریخیتیم دور

بعد که باهم صحبت کردیم گفت کاش اون لحظه کوتاه میومدی و میگفتی نمیخواد برام خرید کنی چون الان شرایط مالیت نامساعده ،به غذای طهر اکتفا میکردی اما راستش برام قابل پذیرش نبود

شما جای من بودید

چیکار میکردید ؟

عزیزم‌چرا افسرده بشی؟🤔 اذیتی‌برو‌یه‌تذکر‌کوچولو‌بده💪 اصلا‌هم‌خجالت‌نکش‌و‌نترس از بیان‌کردنش بذار‌ ...

باورت میشه من شوهرم مادرشوهرم رفتیم تذکر دادیم ولی انگار ن انگار

2706