2733
2734
عنوان

برنامه ی روزانه برای ملکه ها 👸👸👸👸

| مشاهده متن کامل بحث + 139731 بازدید | 1325 پست
راهکاری بجز نرفتن بدین لطفا چون یه وقتایی لازمه که حتما شرکت کنیم تو یه مهمانی هایی

من خیلی بدغدام و این مشکلات همیشه هست

اول توخونه غذامومیخورم بعد میرم😊اونجا هم اعلام میکنم ک غداموخوردم،مثلا میگم مامانم فلان غدارو پخته بود(چون فامیلامون توی یه شهر هستن و من وقتی میرم شهرمون خونه مادرم می مونم،حالا فامیلای همسری دعوت میکنن ازاونجا اماده میشم میرم خونشون)همیشه میگم مامانم اینا شام زود خوردن غدای مورد علاقم بود،همسرجانم گفت شماقراره مرغ محلی بپزید،منم خوردم غدامو😋اونام خیلی خوشحال میشن بااینکه کلی زبانا ابراز شرمندگی میکنن😂🤣اما خب از اینکه برامن چیز دیگه اماده کنن دیگه راحتن😂اخه اوایل ازدواج برامن چیز دیگه میپختن و من خیلی معذب بودم،الان اعلام کردم این کارو نکنن

ماکه در سایه ی خورشید 🌞معذب بودیم، چشممان کور سزاوار همین شب بودیم🌚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی بدغدام و این مشکلات همیشه هست اول توخونه غذامومیخورم بعد میرم😊اونجا هم اعلام میکنم ک غدامو ...

ایده ی فوق العاده ایه مرسی واسه دفعه ی بعد حتما عملیش میکنم

اما متأسفانه اینجا باید از ظهر میرفتیم و راهی نبود که برم بیرون یه چیزی بخورم وبرگردم

ولی خیلی کار خوبی میکینیاااا مرسی گفتی

2731
بفرمایید عزیزم❤ ممنونم عزیزم لطف داری❤

عروس خانوم عالی بود ترشیات

زر زر جونم بعد یک سال و ۹ ماه از عروسیم،کاری کردی به فکر ترشی درست کردن بیفتم🤣

عروس خانوم عالی بود ترشیات زر زر جونم بعد یک سال و ۹ ماه از عروسیم،کاری کردی به فکر ترشی درست کردن ...

ممنونم عزیزم بفرمایید💖

خب خداروشکر انگیزه شدم😂😂😂😂

ببینم چه میکنی دختر

تا امشب دستور ترشیارو میذارم تا استفاده کنی بانو❤

خدایا شکرت بابت تمام نعماتت...❤❤❤❤
ممنونم عزیزم بفرمایید💖 خب خداروشکر انگیزه شدم😂😂😂😂 ببینم چه میکنی دختر تا امشب دستور ترشیارو ...

مرسی عزیزم😍😍😍😍😍😍

راهکاری بجز نرفتن بدین لطفا چون یه وقتایی لازمه که حتما شرکت کنیم تو یه مهمانی هایی

این نظر منه ممکنه صحیح باشه ممکنه نباشه.

اگر جایی که مهمان هستید رودربایستی ندارید میتونید قبلش عنوان کنید.

درهر صورت شما مهمان هستید و میزبان باید شرایط رو برای همه مهمونا فراهم کنه طوریکه به همه خوش بگذره.

من از کله پاچه خوشم نمیاد .هروقت مادرشوهرم این خوراک رو آماده میکنه بدای من حلیم میگیرن.(ما کله پاچه رو برای  صبحانه میخوریم)

یا خونه مامان خودمم همینه همسرم از کوفته و دلمه خوشش نمیاد یا بادمجون نمیخوره.

برای همسرم غذای جدا میذاره.

بنظرم اصلا نباید معذب باشی.

فوقشم برای خودت یه قابلمه کوچیک غذا ببر(البته اگه بهشون بر نمیخوره)

این نیز بگذرد...                                                       
باورت میشه من شوهرم مادرشوهرم رفتیم تذکر دادیم ولی انگار ن انگار

ای بابا

چی بگم 

اگه صاحبخونه‌دارین‌به‌اون‌بگین تذکر بده‌بهشون‌

بعدم عزیزم‌حساس‌شدی حتما سعی‌کن‌وقتی سر وصدا دارن‌هندزفری‌بذاری یا صدای‌تلویزیون‌زیاد‌کنی‌که‌زیاد اذیت‌نشی 

امان‌از همسایه‌بد‌😑😑😑

من‌خودم‌یکیشو‌داشتم‌که‌مشترک تو یه‌حیاط‌بودیم‌سر ظهر که میشد‌دختراش‌دقیقا‌میومدن‌پشت‌در ما بلند بلند‌حرف‌میزدن‌انقد‌اون‌چند وقت‌تحت‌فشار بودم که تیروئید بود کرد‌کلی دکتر رفتم 

خداروشکر رفتن‌راحت‌شدم

اینارو میگم‌که‌تو اشتباه‌منو نکنی‌خودخوری‌نکن‌‌‌‌‌‌‌🥰😊😍

خدایا‌مارو‌به‌زندگی‌چرکولکی‌قبلمون‌برگردون😫

ترشی کلم:

کلم رو خورد میکنیم و میشوریم(بعضیا قبل خورد کردن میشورن ولی من ترجیح میدم بعدش بشورم تا کاملا تمیز بشه)بعد میریزمش رو پارچه تا کاملاااااا خشک بشه.

بعد روی کلم ها به مقدار لازم نمک میریزیم من چشمی می ریزم شما میتونید بچشید.

بعد میذارم نیم ساعت بمونه تا نرم بشه و اب بندازه بعد می ریزیم داخل ابکش تا اب اضافه بره.

به دلخواه لابه لای کلم ها میتونید؛سیر،فلفل سبز و ترخون قرار میدیم و هرلایه رو با قاشق فشار میدیم تا فشرده بشه بعد روش سرکه میریزیم و میذاریم یخچال

ده روز بعد امادست😊😋

درمورد هرنوع ترشی تمام مواد حتما باید خشک باشن و شیشه هم کاملا خشک و تمیز باشه.

سالادزمستونی:

گل کلم،فلفل دلمه،هویج و کرفس(من نریختم گیرم نیومده بود)همه رو ریز خورد میکنیم و بعد ربه گوجه خونگی رو حتما خونگی باشه نبود پوره گوجه با سرکه و نمک و سیاه دونه و دونه فلفل و ادویه ترشی مخلوط میکنیم که شل بشه البته نه زیاد و بعد روی سبزیجات می ریزیم و سیر و موسیر رو هم ریز داخلش خورد میکنیم و بعد داخل شیشه تمیز می ریزیم و داخل یخچال قرار میدیم.

ده روز بعد امادست.

سالادزمستونی: گل کلم،فلفل دلمه،هویج و کرفس(من نریختم گیرم نیومده بود)همه رو ریز خورد میکنیم و بعد ر ...

آفرین عزیزم نوش جونتون منم خیلی ترشی دوست دارم ولی شوهرم خیلی نمیخوره جالبه هم کیک و شیرینی دوست نداره ،ترشی هم خیلی دوست نداره غالبا هم میزنه توی ذوقم،البته من به خاطر بچه هام درست میکنم حالا ها یاد گرفتم اندکی هم به خاطر دل خودم زندگی کنم