1147
1226
عنوان

هدیه روز معلم

479 بازدید | 56 پست

سلام.پسر من معلمش مرده کلاسشون هم ۳۳ نفرن.میخوایم  همه پول رو هم بزاریم یه هدیه برای روز معلم بخریم.به نظرتون نفری چقدر بدیم و چی بخریم؟

میشه یه صلوات بفرستین گره از کارمون باز بشه.ما رو از دعاتون بی نصیب نذارید.

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

1156
جوراب مرد تو هر شرایطی کادوش جورابه😁

😂😂😂

خدایا ماچراانقد داغونیم 😕نت داغون ،قیافه پسراداغون.ماشینامون داغون ،قیافه پسرا داغون.آب و هوامون داغون ،قیافه پسرا داغون.شیرپرچرب داغون،قیافه پسرا داغون.  حالا اینارو ولش کن .😐  قیافه ی پسرارو گفتم ؟؟😕😃 لامصب اونو ک نگو داغونه داغونه دااااغوووووونه😂😂😂
1213

مادیروز جلسه داشتیم مدرسه معلم پسر مدیونمون کردحتی یک شاخه گل بخریم گفت بدید بچها یک نامه برام بنویسن بایک نقاشی یک قطعه عکسشون روهم بچسبونید توی نامه

خدا آن است : که نهنگ راروزانه 33تن گوشت میدهدپس مابرای یک لقمه نان چرااینقدرپریشان باشیم ؟؟؟؟؟؟؟فقط ازخدابخواه میدهد به خوشی وبه هیچ کسی ذکراین را هم نمیکند                                                                   قطعه گمشده از پرپرواز کم است یازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس استعرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج

یکی از مامانا تابلو فرش پیشنهاد داد میگه نفری ۷ یا ۱۰ تومن جمع کنیم.من گفتم تا ۳۰ مشکل ندارم و این مقدار کمه ولی گفتن خیلیا قبول نمیکنن.گفتم کارت هدیه هم خوبه ولی میگن یه سری یادگاری بمونه.نهایت گفتن نفری ۱۵ هم خوبه.حالا پیشنهاداتون رو بدین.آخه خدایی نفری هم بخوایم چیز بخریم باید بیشتر اینا هزینه کنیم تو این اوضاع

میشه یه صلوات بفرستین گره از کارمون باز بشه.ما رو از دعاتون بی نصیب نذارید.
1167
کی روز معلمه؟

12اردیبهشت

خدا آن است : که نهنگ راروزانه 33تن گوشت میدهدپس مابرای یک لقمه نان چرااینقدرپریشان باشیم ؟؟؟؟؟؟؟فقط ازخدابخواه میدهد به خوشی وبه هیچ کسی ذکراین را هم نمیکند                                                                   قطعه گمشده از پرپرواز کم است یازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس استعرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج
ما قراره نفری ۵۵تومن بدیم ۲۰نفرن میشه ۱۱۰۰ یه کارت هدیه ۱تومنی بگیریم با یه جعبه شیرینی و گل

۵۵ زیاد نیست خیلی ها ندارن خب انقدر

💋🔪Call me by your name and I'll call you by mine💋🔪
1241