1421
1411
عنوان

هدیه روز معلم

481 بازدید | 56 پست

سلام.پسر من معلمش مرده کلاسشون هم ۳۳ نفرن.میخوایم  همه پول رو هم بزاریم یه هدیه برای روز معلم بخریم.به نظرتون نفری چقدر بدیم و چی بخریم؟

میشه یه صلوات بفرستین گره از کارمون باز بشه.ما رو از دعاتون بی نصیب نذارید.

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1401
جوراب مرد تو هر شرایطی کادوش جورابه😁

😂😂😂

زندگی کردن شاید  سخته اما چه بخوایم چه نخوایم جریان داره و فرداها پشت سر هم میان.پس بهتره برای فرداها برنامه های خوبی داشته باشیم و از امروزمون بهترین خاطره رو بسازیم 😻رویاها بخشی از واقعیت وجوده ماست ،هیچ رویایی نیست به واقعیت تبدیل نشه ؛این ماییم که باید انتخاب کنیم _تلاش کنیم.          رویاها و آرزو های قشنگ و زیادی دارم_آینده ی رنگارنگی در انتظار منه_پر از نورو رنگ _پر از شادی .من مطمعنم آینده از آن کساییه  که ایمان دارن به رویاهاشون میرسن ❤خیلی امیدوارم..........❤😻😄
1394

مادیروز جلسه داشتیم مدرسه معلم پسر مدیونمون کردحتی یک شاخه گل بخریم گفت بدید بچها یک نامه برام بنویسن بایک نقاشی یک قطعه عکسشون روهم بچسبونید توی نامه

بنمای چهره ات راتادل قرارگیرد     قطعه گمشده از پرپرواز کم است یازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس استعرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج

یکی از مامانا تابلو فرش پیشنهاد داد میگه نفری ۷ یا ۱۰ تومن جمع کنیم.من گفتم تا ۳۰ مشکل ندارم و این مقدار کمه ولی گفتن خیلیا قبول نمیکنن.گفتم کارت هدیه هم خوبه ولی میگن یه سری یادگاری بمونه.نهایت گفتن نفری ۱۵ هم خوبه.حالا پیشنهاداتون رو بدین.آخه خدایی نفری هم بخوایم چیز بخریم باید بیشتر اینا هزینه کنیم تو این اوضاع

میشه یه صلوات بفرستین گره از کارمون باز بشه.ما رو از دعاتون بی نصیب نذارید.
1387
کی روز معلمه؟

12اردیبهشت

بنمای چهره ات راتادل قرارگیرد     قطعه گمشده از پرپرواز کم است یازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس استعرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج
1424