1265
1254
عنوان

هدیه روز معلم

480 بازدید | 56 پست

سلام.پسر من معلمش مرده کلاسشون هم ۳۳ نفرن.میخوایم  همه پول رو هم بزاریم یه هدیه برای روز معلم بخریم.به نظرتون نفری چقدر بدیم و چی بخریم؟

میشه یه صلوات بفرستین گره از کارمون باز بشه.ما رو از دعاتون بی نصیب نذارید.

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1258
جوراب مرد تو هر شرایطی کادوش جورابه😁

😂😂😂

👑من یک آفرودیتم👱💋💅💄👠👙🎀🌟👑🍻🍸👢👒🍷👑   �� آفرودیت یعنی زندگی 💫زندگی یعنی آفرودیت💫  این دو تا در هم تنیده اند💍مگه میشه کسی کنارآفرودیت تایپ باشه و حال دلش خوب نباشه ؟😗🙃😎  اونایی هم ک به آفرودیتها لقب های گوناگون و زشتی میدن حسودن😒  😐😐😐😂😂                             ❌⬅لدفا هراها و آتناهای متعصب نیان سمت من ......مرسی اه😁                                           من یک آفرودیتم 🍻🎀 از آرایش کردن 🎀لاک زدن 🎀لباس های جذاب و رنگارنگ پوشیدن 🎀رقصیدن🎀 رویایی بودن 🎀  تفریح و شیطنت  لذت میبرم 🎀�🎀من یک زن شادم ✔انرژی زنانه من آفرودیته و من حتی اگر هزار تا دختر داشته باشم همشونو مثل خودم بار میارم 👑 تا لذت ببرند از زندگی و زنانگی 😘💋💋💋💋💋❤ تا دنیا پر شه از آفرودیت ها❤          اگر خواستین به تاپیک 👈  ❤آفرودیتها❤ سر بزنید 👒💍😘😘😘😘
1274

مادیروز جلسه داشتیم مدرسه معلم پسر مدیونمون کردحتی یک شاخه گل بخریم گفت بدید بچها یک نامه برام بنویسن بایک نقاشی یک قطعه عکسشون روهم بچسبونید توی نامه

بنمای چهره ات راتادل قرارگیرد     قطعه گمشده از پرپرواز کم است یازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس استعرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج

یکی از مامانا تابلو فرش پیشنهاد داد میگه نفری ۷ یا ۱۰ تومن جمع کنیم.من گفتم تا ۳۰ مشکل ندارم و این مقدار کمه ولی گفتن خیلیا قبول نمیکنن.گفتم کارت هدیه هم خوبه ولی میگن یه سری یادگاری بمونه.نهایت گفتن نفری ۱۵ هم خوبه.حالا پیشنهاداتون رو بدین.آخه خدایی نفری هم بخوایم چیز بخریم باید بیشتر اینا هزینه کنیم تو این اوضاع

میشه یه صلوات بفرستین گره از کارمون باز بشه.ما رو از دعاتون بی نصیب نذارید.
1257
کی روز معلمه؟

12اردیبهشت

بنمای چهره ات راتادل قرارگیرد     قطعه گمشده از پرپرواز کم است یازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس استعرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج
ما قراره نفری ۵۵تومن بدیم ۲۰نفرن میشه ۱۱۰۰ یه کارت هدیه ۱تومنی بگیریم با یه جعبه شیرینی و گل

۵۵ زیاد نیست خیلی ها ندارن خب انقدر

💋🔪call me by your name and I will call you by mine🔪💋
1280