2737
2739

خیلی عاشق نامزدمم اونم خیلی دوسم داره

هیچ مشکلی باهم دیگه نداریم 

اونقد دوسش دارم که الانم حاضرم واسش هرکاری کنم

اما خانوادش اصلا برام قابل تحمل نیستن

خودشم اینو قبول داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم سن بلوغ سن عاشق شدن نیست سن هورمون و خیال پردازیه بیخود که نمیگن 25 ازدواج کنید 

والا من بیست و پنج سالگی ازدواج کردم ولی خیلی خام بودم خیلی

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
2742

من و خانوادم  از همه نظر از اونا سریم

اما اونا انقد خودشونو میگیرن چون من عروس اونا شدم فک میکنن خیلی سر بودن که من اونجوری ب بابام التماس میکردم برا پسرشون

من یاد گرفتم همیشه ساده باشم هیچوقت اهل خودنمایی نبودم هیچوقت با غرور با کسی برخورد نکردم اما اونا از وقتی وارد خونوادشون شدم مداام سعی میکنن نشون بدن که خیلی های کلاسن و خیلی از من سرن مدام بهم طعنه و کنایه میزنن

هركسي هر وقت كه فك ميكنه كامل بالغ شده بايد ازدواج كنه به سن نيست

آنان كه به سرمستي ما طعنه زنانند؛بگذار بمانند به خماري كه زما هيچ ندانند🦋💞

خوشبحالت که به عشقت رسیدی همین ومیتونم بگم،،،واگه باهاش مشکلی نداری هیچوقت بخاطرخانواده هاکنارش نزار،،چون ممکنه باکسی ازدواج کنی که هیچ حسی بهش نداشته باشی اونموقع بدتراذیت میشی،،

💔ردشوازکوچه مارخ بنما💔💜یاصاحب الزمان ادرکنی💜
2740

25 به بعد مغز وارد ثبات فکری میشه 

اگر فرد معاشرت و اطلاعات کمی داشته باشه بلوغ فکریش تا زمانی که اقدام نکنه رشد نمیکنه

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
هركسي هر وقت كه فك ميكنه كامل بالغ شده بايد ازدواج كنه به سن نيست

من اگه تا چهل سالگی تو اون خانواده میموندم همین بودم پدر و مادرم داعم در حال بگو مگو هستن و هیچی سیاست ندارن عوضش خانواده همسرم خیلی دانا و باسیاست هستن

اصلا تعریف کردن یاد ندارن

من درمونده ی تعریف کردنه اونا نیستم ولی احساس بدی پیدا میکنم

خیلی حسادت میکنن بهم

مثلا تو ی مهمونی فامیلی که میریم همیشه همه ازم تعریف میکنن چون بخاطر موقعیت بابام تو فامیل از همه نظر سریم ولی اونا حتی زوری ی تعریف الکی هم نمیکنن فقط دنبال عیب و ایرادن با اینکه زن داییم و دخترداییامن 

من دلم برای اون رابطه صمیمی قبلیمون خیلی تنگ شده دوست ندارم بخاطر حسادت انقد فاصله بگیریم از هم

من اگه تا چهل سالگی تو اون خانواده میموندم همین بودم پدر و مادرم داعم در حال بگو مگو هستن و هیچی سیا ...

پي خدارو شكر كه الان راضيي😘

آنان كه به سرمستي ما طعنه زنانند؛بگذار بمانند به خماري كه زما هيچ ندانند🦋💞
اصلا تعریف کردن یاد ندارن من درمونده ی تعریف کردنه اونا نیستم ولی احساس بدی پیدا میکنم  خیلی ...

با صبوری میتونی درستشون کنی اگه نامزدت ارزششو داره من با خانواده همسرم الان خیلی راحت ترم تا خانواده خودم ولی اوایل داغون بودیم الان همه حسرت میخورن تو زندگی گذشت کردن مهم تر از تفاهمه و احترام به تفاوتها

2706