2752
2734
عنوان

در یک کلمه بگید "معنا"زندگی چیست

248 بازدید | 25 پست

تو کتاب انسان در جستجوی معنا مداوم میگفتش(زندگی یک روانپزشک در اردوگاه کار اجباری نازی ها ) زندگی کنید تا مرگ و دوستی هایمان و باهم بودن مان و فرزندانمان معنا پیدا کنند.

برای شما معنا و‌هدف زندگی چیست؟

نمیدونم....بهش فک نکردم...

آدم ها وقتی ارزش هم رو میفهمن که بمیرن،برای همین عکس مرده ها بیشتر از زنده ها روی دیواره........ :)    دزیره بودن سخته وقتی میدونی ناپلئون قرار نیس مال تو باشه🥲💔 +قلبای ما آروم نمیشه تا درمانش رو پیدا نکنی آروم نمیشه..._درمانش رو پیدا میکنم اگه نشد خودم درمانش میشم....دزیره🥲🫧دختری با قلبی بنفش که خون آبی پمپاژ میکنه🫧I love my self🌊🫧 2025

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه بگم مسخره‌ام میکنید ولی اطاعت خدا😊

الهی شمع بشی، پروانه شم، دورت بگردم/ بعدش فوتت کنم، خاموش بشی، هرهر بخندم/ الهی چوب بشی، پشمک بشم، دورت بگردم/ بعدش منو بخورن، تو لخت بشی، هرهر بخندم😄
2731

ی عالمه بجنگ، درس بخون، کار کن، پول در بیار و تهش تو تنهایی همه اینارو بزار و برو برای همیشه ))

همه با حرف هاشون قلبمو مچاله کردن منم با پام از روشون رد شدم  >>>   وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>> دوستان بنده با هیچکس حال نمی‌کنم،لطفا این موضوع رو خصومت شخصی برداشت نکنید، چون کاملا عمومیه؛  >>>   https://abzarek.ir/service-p/msg/1843935  
2740

معنای زندگی برای من رشد و تغییره

این که به اون مقامی برسی که خدا برات در نظر گرفته

حالت خوب باشه و حال  بقیه رو هم خوب کنی

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

این کتاب بیشتر به درد افرادی میخوره که اعتقادات مذهبی ندارن. کسی که اعتقاد به خدا، هدفمند بودن زندگی و مرگ داشته باشه، نیازی به گشتن در مورد معنای زندگی نداره چون می فهمه معمای زندگی چیزی جز عشق خدا و تقرب به خدا نیست و همه ی فعالیت های انسانی مثل علاقه به مادر، همسر، فرزند و.... هم در همین راستا تعریف میشن و بسط پیدا می کنن. 

به مراتب ارزشمندتر و موثرتر از اینه که بخوای به چیزای کوچیک فانی به طور مستقل به چشم معنای زندگی نگاه کنی

رسیدن ب اهداف درموقع ‌مناسب  بود   درمسیر  درست  بودن در موقعیت  ومکان  مناسب آرامش    وبی دغدغه  بودن زندگی از جنس  خودش  با‌کسی‌ک‌شبیه  خودت باش     دوربودن از ادمای سمی‌یا  طوری‌خودت رو اصلاح‌کنی ک  همه‌چیز رو ب یورت بگیری 🙁🙁🙁

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕
2706